مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در آپنت ۱۷.۵ (برای اجرا نیازمند همین نسخه می باشد) ، فیلم آموزشی یک ساعته فارسی از معرفی محیط و ابزار های OPNET و آموزش مرحله به مرحله شبیه سازی

۱۶۴,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تجزیه و تحلیل انتقال فایل در شبکه با پروتکل FTP در نرم افزار OPNET

تصویر file-transfer-ftp-protocol-opnet_6495_1 تجزیه و تحلیل انتقال فایل در شبکه با پروتکل FTP در نرم افزار OPNET

تجزیه و تحلیل انتقال فایل در شبکه با پروتکل FTP در OPNET

در این بخش پروژه شبیه سازی تجزیه و تحلیل انتقال فایل در شبکه با پروتکل FTP در نرم افزار OPNET به فیلم همراه آموزشی مرحله به مرحله فارسی آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از سناریو پروژه ارائه شده و تصاویر خروجی همراه با قسمتی از فیلم آموزشی قرار داده شده است.

معرفی پروژه

هدف این آزمایشگاه آنالیز عملکرد یک پروتکل اینترنت و ارتباط آن با پروتکل های شبکه اصلی است. این آزمایش براساس فصل Network Application Performance Analysis از کتاب Computer Networks, Third Edition: A Systems Approach, 3rd Edition انجام شده است. همچنین در این آزمایشگاه برخی از موضوعات پوشش داده شده در آزمایشگاه های قبلی کتاب نیز مورد بررسی قرار می گیرید. برنامه های شبکه بخشی از پروتکل شبکه (به این معنی که آنها پیام ها را با همتایان خود بر روی ماشین های دیگر مبادله می کنند) و بخشی از برنامه کاربردی سنتی (به این معنا که آنها با کاربران تعامل دارند) می باشند. محیط توصیف کاربردی (ACE) نرم افزار OPNET 17.5 قابلیت های بصری سازی و تشخیص قدرتمندی را فراهم می سازد که به تحلیل برنامه کاربردی شبکه کمک می کند. محیط توصیف کاربردی (ACE) آپنت اطلاعاتی خاص درباره علت ریشه ای مشکلات کاربردی را ارایه می دهد. همچنین از ACE می توان برای پیش بینی رفتار برنامه تحت سناریوهای مختلف استفاده کرد.

در این آزمایشگاه عملکرد یک برنامه FTP را تجزیه و تحلیل کرده و گلوگاه های احتمالی را بررسی می کنیم. همچنین حساسیت برنامه به شرایط مختلف شبکه مانند پهنای باند و اتلاف بسته را مورد بررسی قرار می دهیم. این شبیه سازی و ارزیابی براساس یک شبکه واقعی انجام شده که برنامه FTP در آن شبکه اجرا می شود. سرویس گیرنده با سرعت بیش از 100 مگابیت بر ثانیه به سرور متصل می شود. برنامه FTP یک فایل را دانلود می کند. با توجه به اندازه فایل تعریف شده در شبیه سازی، زمان دانلود فایل با اندازه مشخص شده مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
باکس دانلود
شناسه:
۶۴۹۵
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در آپنت ۱۷.۵ (برای اجرا نیازمند همین نسخه می باشد) ، فیلم آموزشی یک ساعته فارسی از معرفی محیط و ابزار های OPNET و آموزش مرحله به مرحله شبیه سازی
قیمت:
۱۶۴,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است