مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است

۱۶۴,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی با متلب

  • پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
  • بازدید ۳۶۴ نفر

تصویر channel-assignment-optimization-winoc-matlab_5213_1 بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی با متلب

بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم با MATLAB

در این بخش پروژه بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی با نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که بر اساس مقاله پایه با عنوان Topology generation and performance enhancement based on channel assignment optimization for hybrid wireless NoC with large system size شبیه سازی شده که یک مقاله معتبر و ISI می باشد. در ادامه توضیحاتی از مقاله و پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب به همراه لینک دانلود رایگان مقاله پایه قرار داده شده است.

تصویر channel-assignment-optimization-winoc-matlab_5213_2 بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی با متلب

معرفی مقاله و پروژه

برای دستیابی به تولید توپولوژیکی کارآمد از شبکه لایه بالایی در مرکز عملیات شبکه بی سیم هیبریدی (hybrid wireless NoC) با اندازه سیستم بزرگ، در این مقاله روشی برای تولید توپولوژی و بهبود عملکرد مبتنی بر بهینه سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی پیشنهاد شده است. در این روش که تحت شرایط خاص اجرا شده، نسبت سیگنال به نویز به علاوه تداخل (SINR) و هزینه منابع سخت با ایجاد مدل های مربوط به مصرف انرژی و تداخل برای شبکه NoC بی سیم ترکیبی یا هیبریدی پیاده سازی می شود.

تصویر channel-assignment-optimization-winoc-matlab_5213_3 بهینه‌ سازی تخصیص کانال در شبکه‌ NOC بی ‌سیم هیبریدی با متلب

در این مقاله یک پروتکل ارتباطی با سربار کم بر اساس گراف وزن دار و مکانیزم داوری توکن برای دو سطح بی سیم برای شبکه NoC بی سیم ترکیبی یا هیبریدی با اندازه سیستم بزرگ طراحی شده است. پروتکل طراحی شده می تواند رفتار کانال را کنترل کند و زمان انتظار (تاخیر) را برای دستیابی به یک کانال بی سیم بهینه، بطور مؤثر کاهش داده و استفاده از کانال فرکانسی را بهبود بخشد. شبیه سازی با نرم افزار MATLAB نشان می دهد که توپولوژی تولید شده با بهینه سازی عملکرد کانال، نسبت به دیگر الگوریتم مشابه از نظر توان عملیاتی و بهره وری انرژی در شبکه عملکرد مناسبی دارد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۵۲۱۳
توضیحات:
m فایل متلب و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است
قیمت:
۱۶۴,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است