مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، فیلم نحوه اجرا و مقاله پایه دارد

۷۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

بازخورد کانال برای سیستم MIMO عظیم موج میلیمتری با آرایه آنتن لنز در متلب

  • شنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • بازدید ۲۶۰ نفر

تصویر mmwave-mimo-lens-antenna-array-matlab_7004_1 بازخورد کانال برای سیستم MIMO عظیم موج میلیمتری با آرایه آنتن لنز در متلب

بازخورد کانال برای سیستم MIMO عظیم موج میلیمتری در MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی بازخورد کانال برای سیستم MIMO عظیم موج میلیمتری با آرایه آنتن لنز در نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که براساس مقاله Channel Feedback Codebook Design for Millimeter-Wave Massive MIMO Systems Relying on Lens Antenna Array انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چیکده مقاله ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

سیستم MmWave MIMO

سیستم MIMO عظیم موج میلی متر (mmWave) با تکیه بر آرایه آنتن لنز (LAA) تعداد زنجیره های فرکانس رادیویی (RF) را با استفاده از انتخاب پرتو کاهش می دهد. یک نرخ داده بالا را می توان بر اساس کانال معادل با ابعاد کاهش یافته پس از انتخاب پرتو به دست آورد. در سیستم های تقسیم فرکانس دوبلکس (FDD) کانال معادل باید از طریق یک کانال بازخورد مبتنی بر کتاب-کد (codebook) به ایستگاه پایه (BS) برگردد. با این حال، هیچ codebook اختصاصی برای سیستم های mmWave با کمک LAA پیشنهاد نشده است. برای پر کردن این شکاف، در این مقاله ما یک کتاب کد کاهش ابعاد زیر فضا (RDSC) برای سیستم های MIMO عظیم موج میلیمتری با کمک LAA پیشنهاد می کنیم. به طور خاص، تحت مفهوم پیشنهادی اخیر در زمان انسجام زاویه، ابتدا بردار های بزرگ تر را در زیر فضای کانال تولید می کنیم که توسط زاویه خروج (AoDs) مسیر های غالب تعیین می شود. سپس بر اساس این بردارها در زیر فضای کانال، با در نظر گرفتن هر دو لنز و انتخاب پرتو، RDSC را ایجاد می کنیم. در نهایت، کانال معادل با استفاده از RDSC پیشنهادی کوانتیزه می شود و به BS بازخورد خواهد شد. در نهایت، ما تحلیل عملکرد ریاضی RDSC پیشنهادی را انجام داده و نشان می دهیم که سربار بازخورد آن متناسب با تعداد نسبتا کمی مسیر های غالب برای هر کاربر ارائه می شود. نتایج تجزیه و تحلیل با شبیه سازی در نرم افزار متلب تایید می شود.

 


تصویر 1
باکس دانلود
شناسه:
۷۰۰۴
توضیحات:
m فایل متلب ، فیلم نحوه اجرا و مقاله پایه دارد
قیمت:
۷۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است