مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

py فایل پایتون برای کد نویسی و راهنمای نحوه اجرا در محیط مینی نت دارد

۹۶,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

ایجاد فایروال در شبکه SDN مبتنی بر پروتکل OpenFlow با نرم افزار Mininet

  • پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸
  • بازدید ۶۸۸ نفر

تصویر create-firewall-sdn-openflow-mininet_4292_1 ایجاد فایروال در شبکه SDN مبتنی بر پروتکل OpenFlow با نرم افزار Mininet

ایجاد فایروال در شبکه SDN مبتنی بر پروتکل OpenFlow با Mininet

در این بخش پروژه شبیه سازی ایجاد فایروال در شبکه SDN مبتنی بر پروتکل OpenFlow با نرم افزار Mininet و زبان پایتون آماده کرده ایم که در ادامه به برخی از چالش های شبکه SDN پرداخته و تصاویری از خروجی پروژه در محیط نرم افزار مینی نت قرار داده شده است.

هدایت بسته ها در شبکه SDN

شبکه های نرم افزار محور (Software-defined networking – SDN) برخلاف شبکه های سنتی که در آنها سطوح کنترل و داده در ابزار های زیر ساخت شبکه مثل سوئیچ ها، مسیریاب ها و غیره داخل همان ابزار هستند، این دو سطح را از هم جدا می کند و همه تصمیم های کلیدی و اصلی در مورد هدایت بسته ها در کنترلر شبکه گرفته شده و ابزار های سطح داده بسته ها را بر اساس این تصمیم ها هدایت می کنند.

چالش های امنیتی شبکه SDN

شبکه های نرم افزار محور (شبکه SDN) مزیت های بسیاری در مورد برنامه نویسی ، کنترل شبکه و اعمال سیاست ها فراهم ساخته است، اما مسائل و مشکلات امنیتی مختلفی نیز این شبکه ها را نسبت به شبکه های سنتی، تهدید می کند. برخی از چالش های امنیتی شبکه SDN که محققین بسیاری را مشغول و درگیر موضوع کرده است، عبارت اند از دسترسی غیرمجاز، نشت داده ها، تغییر داده ها، برنامه های بدخواه، منع سرویس، مسائل پیکربندی و امنیت سطح سیستم SDN و غیره می باشد.

 

تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۴۲۹۲
توضیحات:
py فایل پایتون برای کد نویسی و راهنمای نحوه اجرا در محیط مینی نت دارد
قیمت:
۹۶,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است