مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی - ترجمه مقاله - فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی تشخیص حمله Sybil در شبکه های حسگر بی سیم موبایل با NS2

 • پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
 • بازدید ۲,۳۵۹ نفر

تصویر detection-of-sybil-attack-on-mobile-wsn-with-ns2_1544_1 شبیه سازی تشخیص حمله Sybil در شبکه های حسگر بی سیم موبایل با NS2

تشخیص حمله Sybil در شبکه حسگر بی سیم موبایل

شبیه سازی مقاله Detection Of Sybil Attack In Mobile Wireless Sensor Networks

در این بخش شبیه سازی تشخیص حمله Sybil در شبکه حسگر بی سیم موبایل با نرم افزار NS2 به همراه مقاله اصلی با عنوان Detection Of Sybil Attack In Mobile Wireless Sensor Networks تهیه کرده ایم که در ادامه به معرفی حمله Sybil و شبیه سازی انجام شده پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی قرار داده شده است.

شبکه های حسگر بی سیم

پیدایش شبکه های حسگر به عنوان یک روند تکنولوژی غالب تبدیل شده و چالش های زیادی و منحصر به فردی برای محققان ایجاد کرده است و تبدیل به یک انگیزه در توسعه شبکه های حسگر بی سیم با کاربردهای نظامی شده است و از شبکه ها در برنامه های صنعتی و مصرفی مثل نظارت بر فرآیندهای صنعتی و کنترل نظارت بر سلامت دستگاه، برنامه های کاربردی بهداشت و درمان، محیط زیست و نظارت زیستگاه، اتوماسیون خانگی و کنترل ترافیک استفاده شده است این پروتکل ها با چالش هایی مانند حداکثر طول عمر، حملات مختلف، تحمل پذیری خطا و پیکربندی گره ها رو به رو هستند.

حمله Sybil

حمله Sybil وقتی اتفاق می افتد که یک گره مخرب در شبکه هویت گره های دیگر را در شبکه جعل کرده باشد و دقیقا  شبیه آنها رفتار کند. چنین حمله های می تواند بر روی الگوریتم های مسیریابی، تراکم داده، تشخیص رفتار مشکوک، رای گیری، اختصاص عادلانه منابع و شکست نحوه ذخیره سازی در سیستم های توزیع شده ذخیره داده تأثیر گذار باشد.

معرفی پروژه شبیه سازی شده

از عمده ترین چالش ها در شبکه های حسگر بی سیم، امنیت می باشد که در پژوهش های مربوط با امنیت شبکه های بی سیم به بحث حملات در مسیریابی شبکه سنسوری پرداخته می شود و تمرکز و دقت کامل برروی حمله سیبل Sybil و تشخیص آن در شبکه است. برای شناسایی یک گره غیر مجاز که هویت های چند گانه یا ادعای شناسه تقلبی دارد از حمله Sybil استفاده می شود در این پژوهش برای شناسایی حمله Sybil یک الگویتم مناسب ارائه شده است که این الگوریتم بر روی شبکه پیاده سازی و خروجی ها و نسبت تحویل بسته بعد و قبل از حمله مقایسه می شود و نتیجه گرفته می شود عملکرد شبکه بعد از شناسایی حمله Sybil بهبود یافته است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
باکس دانلود
شناسه:
۱۵۴۴
توضیحات:
فایل های شبیه سازی - ترجمه مقاله - فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۴ مورد)
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  لادن مرادی دوشنبه , 27 شهریور

  سلام شما شبيه سازی از روی مقاله هم با NS2 انجام ميدين؟ قيمت شبيه سازيتون چقدره و چند روزه آماده ميشه و آيا آموزش هم داره؟

  • تصویر آواتار کاربر 1
   یعثوب سیفی زادهدوشنبه , 27 شهریور

   بله با نرم افزار های مختلف شبکه شبیه سازی انجام میدیم، هزینه و زمان بستگی به حجم کار و جزئیات اون داره که باید بررسی بشه. اگه مایل باشید مقاله خود رو از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال کنید تا بررسی و شرایط انجام رو اعلام کنیم.

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  قادر کاشانی چهارشنبه , 3 آبان

  سلام شبیه سازی تشخیص حمله Sybil رو تو شبکه VANET می خوام تو طی این هفته میشه برام آماده کنید زودتر می خواستم خدمت برسم کاری برام پیش اومد نشد و گرنه فرصتم زیاد بود. باید کمی هم روش وقت بزارم واسه اون عجله دارم. با تشکر خسته نباشید.

  • تصویر آواتار کاربر 1
   سعید سیفی زادهچهارشنبه , 3 آبان

   بله قابل انجام است، با ایمیل و یا شماره تماس های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید و اطلاعات پروژه مورد نظر رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.