مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۲ - ترجمه مقاله - فیلم آموزشی فارسی - مقاله اصلی آماده دانلود

۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی کشف و تایید گره های همسایه در شبکه MANET با نرم افزار NS2

  • چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
  • بازدید ۱,۳۰۴ نفر

تصویر discovery-and-verification-of-neighbor-manet-ns2_2257_1 شبیه سازی کشف و تایید گره های همسایه در شبکه MANET با نرم افزار NS2

کشف و تایید گره های همسایه در شبکه MANET

پیاده سازی مقاله Discovery and Verification of Neighbor Positions in Mobile Ad Hoc Networks

در این بخش پروژه شبیه سازی کشف و تایید گره های همسایه در شبکه MANET با استفاده از نرم افزار NS2 با عنوان مقاله Discovery and Verification of Neighbor Positions in Mobile Ad Hoc Networks را آماده کرده ایم که شمال فیلم آموزشی به زبان فارسی و ترجمه مقاله ارائه می باشد. در ادامه می توانید مقاله اصلی را به صورت رایگان دریافت کنید و همچنین توضیحاتی در مورد این پروژه شبکه به همراه فیلم و تصاویری از خروجی پروژه را مشاهده کنید.

شناسایی همسایگان در شبکه MANET

در اکثر پروتکل های شبکه سیار مورد یا همان MANET، نودها باید از محل و خدمات همسایگان خود با خبر باشند، از این رو امکان دارد که یک فرآیند به راحتی مورد حمله قرار گیرد و یا نود خرابکارانه ایی باعث ایجاد اختلال در آن فرآیند شود.

معرفی مقاله و نتایج بدست آمده از شبیه سازی

روشی که در این مقاله ارائه شده است توانایی مقاومت کردن در برابر دشمنان مستقل را دارد اما اگر تعداد دشمنان یا همان نودهای خرابکار زیاد شود، این روش نیز دوچار مشکل می شود. نتایجی که از شبیه سازی ها بدست آمده است نشان می دهد که این روش قادر است تا 99 درصد از حملات صورت گرفته را خنثی کند، البته این زمانی است که حملات انجام شده در بهترین شرایط ممکن باشند.

معرفی پروتکل Verification

در این پروژه وظیفه ای رمزنگاری و همچنین ایجاد بسته های تایید، بر عهده پروتکل verification می باشد که نام آن در پروتکل شبیه سازی شده verfipkt می باشد. این پروژه از دو قسمت کشف و تایید (اعتبار سنجی) تشکیل شده است. همچنین برای اینکه نود های همسایه شناسایی شوند از بسته های hello و رویه هایی برای شناسایی این نودها استفاده شده است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۲۲۵۷
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۲ - ترجمه مقاله - فیلم آموزشی فارسی - مقاله اصلی آماده دانلود
قیمت:
۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    پژمان عبادی پنجشنبه , 25 آبان

    سلام برای شناسایی گره های همسایه تو شبکه حسگر مقاله جدید می خواستم.