مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد

۱۸۶,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

ارزیابی محدودیت های عملکرد رله دوگانه با نقص سخت افزاری در متلب

تصویر dual-hop-relaying-matlab_6773_1 ارزیابی محدودیت های عملکرد رله دوگانه با نقص سخت افزاری در متلب

ارزیابی محدودیت های عملکرد رله دوگانه با MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی ارزیابی محدودیت های عملکرد رله دوگانه با نقص سخت افزاری در نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که براساس مقاله Dual-Hop Relaying Performance Limits with Hardware Impairments انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چکیده مقاله ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

اختلالات سخت افزاری در سیستم های مخابراتی

فرستنده و گیرنده های فیزیکی دارای اختلالات سخت افزاری هستند که باعث ایجاد اعوجاج می شود و عملکرد سیستم های ارتباطی را کاهش می دهد. در اکثریت قریب به اتفاق مشارکت های فنی در زمینه رله آسیب های سخت افزاری نادیده گرفته می شوند، بنابراین آنها سخت افزار ها را ایده آل فرض می کنند. چنین تخمین هایی در سیستم های با نرخ پایین منطقی است، اما در سیستم های با نرخ بالا، در هنگام تحلیل می تواند منجر به نتایج بسیار گمراه کننده ای باشد.

معرفی مقاله

این مقاله تأثیر آسیب های سخت افزاری بر روی عملکرد رله گذاری با هاپ دوگانه را برای تقویت و پیش برد پروتکل های رمزگشایی و فورواردر مورد ارزیابی قرار می دهد. احتمال قطع (OP) کانال ارتباطی در این سناریوهای عملی تابعی از نسبت موثر سیگنال به نویز و اعوجاج (SNDR) است. این مقاله حالت های شکل بسته جدید را برای OP های دقیق و تقریبی استخراج کرده و آسیب های سخت‌ افزاری را در منبع، رله و مقصد محاسبه می کند. تحلیل مشابه برای ظرفیت ارگودیک (Ergodic) نیز دنبال می شود که منجر به ایجاد مرزهای بالایی جدید می شود. ما فرض می کنیم که هر دو هاپ به طور مستقل و غیر یکسان در حال محو شدن هستند.

این مقاله تایید می‌کند که اتلاف عملکرد در نرخ های پایین کوچک است، اما در نرخ های بالاتر می تواند بسیار قابل توجه باشد. به طور خاص، ثابت شده است که برای نسبت سیگنال به نویز بالا (SNR)، SNDR انتهایی به یک ثابت قطعی همگرا می شود، سقف SNDR را ایجاد می‌کند، که با سطح آسیب ها نسبت معکوس دارد. این در تضاد با حالت سخت افزاری ایده آل است که در آن SNDR انتها به انتها بدون محدودیت در SNR بالا رشد می کند. در نهایت، ما دستورالعمل های طراحی اساسی را برای انتخاب سخت افزاری که الزامات یک سیستم رله عملی را برآورده می کند، ارائه می دهیم.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۶۷۷۳
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۱۸۶,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است