مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

دارای فیلم آموزشی کامل به زبان فارسی است - مقاله مرجع آماده دانلود می باشد

۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی تعادل بار پویا برای شبکه ترکیبی LiFi و RF با MATLAB

 • جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
 • بازدید ۱,۶۴۳ نفر

تصویر dynamic-load-balancing-for-the-lifi-and-rf-hybrid-network-with-matlab_1320_1 شبیه سازی تعادل بار پویا برای شبکه ترکیبی LiFi و RF با MATLAB

تعادل بار پویا برای شبکه ترکیبی LiFi و RF با MATLAB

شبیه سازی مقاله Dynamic Load Balancing for Hybrid Li-Fi and RF Indoor Networks

در این بخش شبیه سازی تعادل بار پویا برای شبکه ترکیبی LiFi و RF داخلی را با نرم افزار متلب به همراه فیلم آموزشی فارسی با عنوان مقاله Dynamic Load Balancing for Hybrid Li-Fi and RF Indoor Networks تهیه کرده ایم و در ادامه به معرفی فناوری LiFi پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی پروژه انجام شده به همراه لینک دانلود مقاله قرار داده ایم.

معرفی فناوری لای فای (LiFi

شبکه LiFi مخفف کلمه Light Fidelity (هماندهی با نور) است و نوعی فناوری ارتباطی دو سویه، بی سیم و پرسرعت همانند WiFi می باشد. شبکه LiFi زیر مجموعه ارتباطات بی سیم نوری (Optical Wireless Communications – OWC) و می تواند کامل کننده‌ای برای ارتباطات فرکانس رادیویی و یا جایگزین فناوری های هم فرستی باشد. تکنولوژی LiFi به دلیل انتقال اطلاعات از طیف نور مرئی فرو سرخ و نزدیک به فرا بنفش استفاده می شود که این تکنولوژی توانایی حمل حجم زیادی از اطلاعات را دارد برای محدودیت های پهنای باند فرکانس رادیویی به عنوان یک راه پیشنهاد شده است در حالی که تکنولوژی WiFi از امواج رادیویی استفاده می شود.

معرفی تعادل بار پویا برای شبکه ترکیبی LiFi و RF

شبکه های LiFi می تواند داده های بسیار زیادی را تهیه کنند، و پخش کردن در چنین فضایی با نرخ داده بالا امکان دارد یکنواخت نباشد و نوسانات سرعت داده ای فضایی توسط یک شبکه RF با موفقیت تقویت شده به شکبه LiFi کاهش پیدا کند. در این مقاله به منظور رفع بعضی از محدودیت ها میانگین سرعت برای هر کاربر در زمان دستیابی به حداقل عملکرد خرابی الگوریتم متعادل کننده بار پویشی برای مشخص کردن نقطه دسترسی مطلوب (AP) پیشنهاد شده و آستانه نرخ داده ها تعریف می شود تا مشخص شود که کاربران باید از طریق یک RF AP یا AP LiFi خدمت رسانی شود.

نتایج شبیه سازی

نتایج شبیه سازی با نرم افزار MATLAB نشان می دهد که این آستانه تأثیر زیادی بر عملکرد شبکه دارد به طوری که آستانه بهینه احتمال وقفه را کاسته و بسیار پایین تر از الزام سرعت داده برای هر کاربر می داند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۱۳۲۰
توضیحات:
دارای فیلم آموزشی کامل به زبان فارسی است - مقاله مرجع آماده دانلود می باشد
قیمت:
۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۳ مورد)
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  ندا سلیمی یکشنبه , 12 شهریور

  سلام،میشه در مورد شبیه سازی وای فای در شبکه بی سیم محلی در متلب آموزش قرار بدید ؟ خیلی ممنونم

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  سید مهدی یکشنبه , 12 شهریور

  سلام میشه بگید فایل های صوتی تو متلب به چه شکلی ذخیره میشن؟

  • تصویر آواتار کاربر 1
   یعثوب سیفی زادهیکشنبه , 12 شهریور

   در این مورد می تونید به انجمن سایت متلب کار به آدرس زیر مراجعه نمائید، همکاران راهنمایی های لازم را خدمت شما ارائه خواهند داد. انجمن رفع مشکلات کار با متلب