مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۳ ، نمودارها ، ترجمه پایان نامه در فایل word (ویرایش شده بر اساس NS۳ و بودن شکل ها) و فیلم نحوه اجرا و خروجی گرفتن از پروژه دارد

۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها برای سیستم VOIP در شبکه LTE با NS3

  • شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
  • بازدید ۸۲۷ نفر

تصویر e2e-delay-voip-lte-network-ns3_4182_1 ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها برای سیستم VOIP در شبکه LTE با NS3

ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها برای سیستم VOIP در شبکه LTE با شبیه ساز NS3

در این بخش پروژه شبیه سازی ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها برای سیستم VOIP در شبکه LTE با نرم افزار NS3 آماده کردیم که بر اساس پایان نامه End-to-End Delay Performance Evaluation for VoIP in the LTE network انجام شده است. قابل ذکر است که نویسنده این پایان نامه آن را با نرم افزار OPNET 16 شبیه سازی کرده است. به دلیل اینکه شبیه ساز OPNET 16 در دسترس نبود و دیگر نسخه ها مثل OPNET 14.5 و OPNET 17.5 نیز برخی محدودیت هایی برای انجام این پروژه داشت، ما شبیه سازی پایان نامه پیش رو را با استفاده از شبیه ساز NS3 انجام دادیم. در ادامه به معرفی پروژه این پروژه شبیه سازی شبکه مخابرات سلولی پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی پروژه به همراه لینک دانلود رایگان نسخه PDF پایان نامه قرار داده شده است.

معرفی پروژه

تکنولوژی تکمل بلند مدت (LTE) آخرین قدم به سمت نسل چهارم شبکه های سلولی (4G) است. این انقلاب ناشی از افزایش بی رویه تقاضا برای اتصال با سرعت بالا در شبکه های LTE است. این پایان نامه به طور عمده بر روی ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها (E2E) برای سیستم VoIP در شبکه LTE تمرکز دارد. در این دوره از ارزیابی عملکرد تاخیر انتها به انتها (end-to end – E2E)، روش شبیه سازی با استفاده از ابزار شبیه سازی NS3 انجام می شود.

سناریو شبیه سازی

در این پروژه سه سناریو ساخته شده که اولین آن یک شبکه پایه است و دومین سناریو مربوط به ترافیک VoIP به تنهایی بوده و سومین سناریو نیز شامل FTP همراه با VoIP می باشد. تاخیر انتها به انتها (E2E) برای هر دو سناریو (دوم و سوم) در حالت های مختلف تحت سرعت تحرک متغیر گره ها، اندازه گیری شده است. علاوه بر این، پارامتر بسته های از دست رفته (Packet Loss) نیز برای دو سناریو شبکه مورد بررسی قرار گرفته و در حالت های مشابه ارائه شده است، همانطور که برای تاخیر E2E اندازه گیری شد. تجزیه و تحلیل عملکرد مقایسه ای بین دو شبکه توسط نمودار های خروجی شبیه سازی، انجام شده است. با توجه به تجزیه و تحلیل نتیجه، کیفیت عملکرد یک شبکه VoIP (با و بدون حضور ترافیک شبکه اضافی) در LTE تعیین و مورد بحث قرار گرفته است. همچنین از پارامتر های پیش فرض در NS3 برای شبکه LTE در طول شبیه سازی استفاده شده است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
تصویر 12
تصویر 13
تصویر 14
تصویر 15
تصویر 16
تصویر 17
تصویر 18
تصویر 19
تصویر 20
باکس دانلود
شناسه:
۴۱۸۲
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۳ ، نمودارها ، ترجمه پایان نامه در فایل word (ویرایش شده بر اساس NS۳ و بودن شکل ها) و فیلم نحوه اجرا و خروجی گرفتن از پروژه دارد
قیمت:
۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است