مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کلی و مختصر کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است

۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

کنترل دسترسی برای ارسال صدا در شبکه مش بی سیم با پروتکل MAC بهبود یافته در متلب

  • دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹
  • بازدید ۲۹۶ نفر

تصویر voice-wireless-mesh-networks-matlab_6210_1 کنترل دسترسی برای ارسال صدا در شبکه مش بی سیم با پروتکل MAC بهبود یافته در متلب

کنترل دسترسی برای ارسال صدا در شبکه مش بی سیم با MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی کنترل دسترسی برای ارسال صدا در شبکه مش بی سیم با پروتکل MAC بهبود یافته در نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که براساس مقاله An Enhanced Reservation Based Medium Access Control for Voice over Wireless Mesh Networks انجام شده است. در ادامه چکیده مقاله به همراه فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده و مقاله نیز به صورت رایگان قابل دانلود است.

انتقال صدا در شبکه مش بی سیم

انتقال صدا از طریق IEEE 802.11 با استفاده از شبکه مش بی سیم (WMN) مبتنی بر IEEE 802.11 به دلیل وجود لینک های بی سیم بک هال (Backhaul) بسیار مقرون به صرفه تر است. با این حال، پروتکل کنترل دسترسی به رسانه ​​(MAC) مبتنی بر پروتکل های غیر بازخوردی تصادفی سنتی IEEE 802.11 که برای سرویس های داده حساس به توان عملیاتی مناسب هستند، نمی توانند عملکرد خدمات صوتی را برآورده کنند. بنابراین در این مقاله یک پروتکل MAC بهبود یافته به نام EMDA پیشنهاد می شود.

معرفی الگوریتم EMDA

روش EMDA به طور قابل توجهی دسترسی قطعی برای پروتکل MAC را بهبود می بخشد تا به لطف امکان تجمع بسته های صوتی و بسیار کمتر از سربار سیگنالینگ MDA ، ظرفیت تماس صوتی بسیار بالاتری فراهم گردد. روش EMDA مبتنی بر رزرو هر نود از یک بلوک از فرصت ‌های انتقال پیوسته می‌ باشد که به درستی اندازه گیری می شوند. علاوه بر این، ما دسترسی قطعی به EMDA را با استفاده از دوره‌ های کوتاه مدت مسدود کننده، درست قبل از این رزرو بهبود خواهیم داد. نتایج شبیه سازی با نرم افزار MATLAB نشان می دهد که MAC پیشنهادی ما ظرفیت صدا را افزایش می دهد و به طور یکنواخت آن را بر روی شبکه مش بی سیم (WMN) توزیع می کند. همچنین عملکرد بهتری را در تضمین محدودیت های تاخیر، کاهش جیتر و کاهش بسته های گم شده در مقایسه با سایر نسخه های پروتکل MAC ارائه می دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
باکس دانلود
شناسه:
۶۲۱۰
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کلی و مختصر کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است
قیمت:
۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است