مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، فیلم نحوه اجرا دارد

۵۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

ارزیابی عملکرد کنترل کننده در شبکه های مبتنی بر نرم افزار (SDN) با متلب

تصویر evaluate-controller-performance-sdn-matlab_5602_1 ارزیابی عملکرد کنترل کننده در شبکه های مبتنی بر نرم افزار (SDN) با متلب

ارزیابی عملکرد کنترل کننده در شبکه SDN با MATLAB

در این بخش پروژه ارزیابی عملکرد کنترل کننده در شبکه های مبتنی بر نرم افزار (SDN) با نرم افزار MATLAB آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از کنترل کننده در شبکه SDN ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

شبکه های SDN

شبکه های مبتنی بر نرم افزار (Software Defined Networking – SDN) رویکردی خاص در طراحی ابزار های سوئیچینگ در شبکه می باشد. اگر به صورت ساده شبکه های SDN که نسل جدیدی از شبکه ها با استفاده از لایه های مجازی است را تعریف کنیم، باید بگوییم که سوئیچ های مجازی، کنترل کننده مرکزی، استاندارد های ارتباطی و API های سطح بالا هستند که سعی دارند تا بعضی از وظایف کنترلی و مدیریتی سوئیچ ها و مسیریاب های شبکه را در لایه های بالاتر به طور نرم افزاری انجام بدهند. در واقع SDN به دلیل داشتن ساختاری متن باز و متد های زیاد برنامه سازی و طراحی، وابستگی ها به سخت افزار را کاهش داده و قابلیت های نرم افزاری و هوشمندی در شبکه را با مجزا نمودن قسمت داده ای و قسمت کنترلی افزایش می دهد. شبکه های مبتنی بر نرم افزار (Software Defined Networking) به عنوان یک روش جهت حل نمودن بعضی از مسائل اینترنت از جمله: امنیت، هزینه، پیچیدگی مدیریتی، چندگانگی، توازن بار و کارایی انرژی، مشاهده شده است.

کنترل کننده ها در شبکه SDN

کنترل کننده ها یا کنترلر (Controller) نقش اصلی در معماری شبکه SDN را دارد، در واقع یک کنترل کننده است که مشخص می کند سوئیچ ها در قبال پکت ها چه عملی را باید انجام بدهند. کنترل کننده به منظور ارتباط با سخت افزار و برنامه هایی که برنامه نویس نوشته، دو واسط بالا دستی و پائین دستی را مورد استفاده قرار می دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
باکس دانلود
شناسه:
۵۶۰۲
توضیحات:
m فایل متلب ، فیلم نحوه اجرا دارد
قیمت:
۵۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است