مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۲ - فیلم آموزشی کوتاهی دارد - مقاله مرجع آماده دانلود

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی یافتن مسیر مناسب در WSN جهت ارسال داده با الگوریتم LMS در NS2

  • پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۱,۲۳۷ نفر

تصویر finding-appropriate-route-wsn-lms-algorithm-ns2_2474_1 شبیه سازی یافتن مسیر مناسب در WSN جهت ارسال داده با الگوریتم LMS در NS2

یافتن مسیر مناسب در WSN جهت ارسال داده با الگوریتم LMS

در این بخش پروژه شبیه سازی یافتن مسیر مناسب در WSN برای ارسال داده با استفاده از الگوریتم LMS را آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار شبیه ساز NS2 شبیه سازی و با عنوان مقاله Multi-Hop Diffusion LMS for Energy-Constrained Distributed Estimation به همراه یک فیلم آموزشی کوتاه به زبان فارسی ارائه شده است. هدف اصلی که در شبیه سازی این پروژه دنبال می شود، استفاده کردن از الگوریتم LMS برای پیدا کردن همسایه های فیزیکی و در آخر مناسب ترین مسیر برای انتقال داده ها در شبکه حسگر بی سیم یا WSN می باشد. در ادامه می توانید مقاله اصلی که شبیه سازی از روی آن انجام شده را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید و هم چنین توضیحاتی در مورد پروژه شبیه سازی شده ، فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

معرفی مقاله

در این مقاله ما برای توزیع حداقل میانگین مربعات (LMS)، همچنین برآورد میزان محدودیت های انرژی و شبکه گسترده، یک راهکار انتشار چند جهشی در شبکه های حسگر بی سیم (WSN) را پیشنهاد می نماییم. هر بار که این راهکار و استراتژی تکرار می شود، نودها موجود توانایی برآورده کردن ورودی های متوسط از نود های همسایگان فیزیکی دیگر را توسط یک مسیر رله چند هاپه به دست می آورند. ما برای انتخاب وزن های ترکیبی برای همسایه های چند هاپه یک قانونی ارائه می دهیم که توانایی متعادل سازی میانگین مربعات انحراف را در میان حالت ناپایدارد و پایدار شبکه را دارد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۲۴۷۴
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۲ - فیلم آموزشی کوتاهی دارد - مقاله مرجع آماده دانلود
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است