مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

دارای فایل های شبیه سازی شده در opnet ، فیلم نحوه اجرا، گزارش کار و پایان نامه تحقیقاتی ۸۸ صفحه ای در ۷ فصل می باشد

۱۸۶,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی فایروال در شبکه با نرم افزار OPNET به همراه گزارش کار

  • چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷
  • بازدید ۱,۲۷۲ نفر

تصویر firewall-simulation-in-network-with-opnet_3548_1 شبیه سازی فایروال در شبکه با نرم افزار OPNET به همراه گزارش کار

شبیه سازی فایروال در شبکه با OPNET

در این بخش پروژه شبیه سازی شبیه سازی فایروال در شبکه را در نرم افزار OPNET همراه با گزارش کار و پایان نامه تحقیقاتی Firewall در 88 صفحه و 7 فصل و فیلم نحوره اجرا آماده کردیم که یک پروژه مناسب در زمینه امنیت شبکه های کامپیوتری می باشد. در ادامه به معرفی پروژه و معرفی فایروال در شبکه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی پروژه قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در این پروژه که در محیط شبیه ساز OPENT کار شده است دو سرور داریم که اپلیکیشن وب و دیتابیس بر روی آنها تعریف شده است که از طریق کابل 100BaseT به روتر شرق متصل شده اند و یک پک کلاینت شامل 151 کلاینت که 51 یوزر به دیتابیس و 111 یوزر به وب اتصال پیدا کرده که بوسیله کابل 10BaseT به فایروال متصل هستند. روتر شرق و فایروال نیز با کابل PPP-DS3 به ابر اینترنتی اتصال پیدا کرده است.

فایروال (Firewall) چیست ؟

دیوار آتش یا فایروال (Firewall) نام عمومی برنامه‌ هایی می باشد که از دستیابی غیرمجاز به یک سیستم رایانه جلوگیری می ‌کنند. در بعضی از این برنامه ها، نرم افزار ها بدون اینکه مجوزی اخذ کنند، نمی توانند از یک رایانه برای سایر رایانه‌ ها، ارسال داده داشته باشند. به چنین نرم‌ افزار هایی، تارباروی دو طرفه گفته می شود، زیرا علاوه بر درگاه ورودی، درگاه ‌های خروجی نیز تحت کنترل قرار می گیرند. بسته ‌های اطلاعاتی که اطلاعات بدون مجوز را شامل می شوند، از طریق تاربارو متوقف می ‌شوند. فایروال های دیگری نیز وجود دارند که به آنها فایروال معکوس گفته می شود زیرا ترافیک خروجی شبکه را فیلتر می ‌کند و برخلاف فایروال معمولی که ترافیک ورودی را فیلتر می ‌کند، می باشد. در عمل فیلتر برای هر دوی این مسیر های ورودی و خروجی،احتمال دارد که بوسیله دستگاه یا نرم ‌افزار یکسانی صورت می گیرد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
تصویر 12
باکس دانلود
شناسه:
۳۵۴۸
توضیحات:
دارای فایل های شبیه سازی شده در opnet ، فیلم نحوه اجرا، گزارش کار و پایان نامه تحقیقاتی ۸۸ صفحه ای در ۷ فصل می باشد
قیمت:
۱۸۶,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است