ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1
    Junior Member

حل خطای sim_load_repos_rebuild در شبیه ساز OPNET

سلام دوستان من وقتی نمونه پروژه نرم افزار شبیه ساز OPNET رو اجرا میکنم خطای زیر رو برام نشون میده و متن های با رنگ قرمز ظاهر میشه خطای اصلی sim_load_repos_rebuild است ولی قسمتی از متن خطا رو می زارم که توی محیط خوده آپنت برام نمایش داده شده ممنو میشم اگه کسی بلده راهنمایی کنه تا این مشکل رو حل کنم.
    کد:
    <<< Recoverable Error >>> 
    Object repository construction failed 
    due to errors encountered by the binder program (bind_so_msvc) 
    T (0), EV (-), MOD (NONE), PROC (sim_load_repos_rebuild)
    7
    Administrator
    برای اینکه بتونید خطای sim_load_repos_rebuild رو توی OPNET 14.5 حل کنید مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدید:

1- ابتدا نرم افزار شبیه ساز OPNET 14.5 رو باز کنید.
    2- سپس از منوی بالای نرم افزار گزینه Edit را بزنید و از زیر مجموعه اون گزینه Preferences رو انتخاب کنید.

sim load repos rebuild opnet 1 - حل خطای sim_load_repos_rebuild در شبیه ساز OPNET
    3- بعد از انجام مرحله بالا پنجره ای ظاهر خواهد شد که باید در قسمت فیلد جستجو عبارت network sim رو تایپ و جستجو کنید.
    4- بعد از زدن دکمه جستجو آپنت گزینه ای بنام Network Simulation Repositories در سمت راست همون پنجره نمایش خواهد داد که در قسمت خالی یا همان بخش Value دوبار کلیک کنید.

sim load repos rebuild opnet 2 - حل خطای sim_load_repos_rebuild در شبیه ساز OPNET
    5- با انجام مرحله قبل پنجره ای ظاهر خواهد شد که دکمه Insert را زده و در سمت چپ کلمه stdmod را باید به آن اضافه کنید و دکمه های Ok را بزنید.

sim load repos rebuild opnet 3 - حل خطای sim_load_repos_rebuild در شبیه ساز OPNET
    6- با انتخاب گزینه OK باید کلمه (stdmod) در قسمت Value اضافه شده باشد.

sim load repos rebuild opnet 4 - حل خطای sim_load_repos_rebuild در شبیه ساز OPNET
    7- برای اعمال تغییرات انجام شده یک بار نرم افزار شبیه ساز Opnet را بسته و دوباره نرم افزار را باز کنید.
    8- پروژه شبیه سازی شده مورد نظر را باز کرده و عملیات شبیه سازی رو اجرا کنید تا نتیج شبیه سازی در OPNET جمع آوری شود.
    1
    Junior Member
    واقعا خیلی ممنون هستم با همین تنظیمات خطا برطرف شد و الان دیگه راحت می تونم پروژه های شبیه سازی شده در آپنت رو اجرا بگیرم.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع