ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1
    Junior Member

نرم افزار ns2 چیست

در مورد نرم افزار ns2 اطلاعات می خوام استادمون گفته در مورد ns2 تحقیق کنید و ببینید با این نرم افزار در حوزه شبکه چه کار های میشه کرد متاسفانه با این نرم افزار اصلا کار نکردم و چیزی هم بلد نیستم اگه در مورد شبیه ساز ns2 یه توضیحاتی بدین و کتاب ns2 به همراه آموزش ns2 لینکی دارین برام بدین تا استفاده کنیم ممنون از دوستان.
    14
    Member
    نرم افزار NS2 یک ابزار قوی برای شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی است که در سه آدرس زیر براش کتاب و فیلم آموزشی معرفی شده که خیلی می تونه کمکتون کنه.

معرفی و لینک دانلود نرم افزار شبیه ساز NS2 :

دانلود کتاب آموزش شبیه ساز NS2 :

فیلم آموزش فارسی NS2 :

0
    Junior Member
    من دنبال پاورپوینت آموزش ns2 میگردم اگه دوستان دارن لطفا لینک بزارن استفاده کنیم ارائه دارم باید با پاورپوینت ارائه بدم ممنون از دوستان
    14
    Member
    مجموعه 6 پاورپوینت در مورد کار با NS2 با حجم 10 مگابایت از لینک زیر به صورت رایگان قابل دانلود است که امیدوارم به کارتون بیاد و مفید باشه.

لینک دانلود:

0
    Junior Member
    دوستان من می خوام شبکه wban رو شبیه سازی کنم به نظرتون از شبیه ساز ns2 استفاده کنم یا از شبیه ساز ns3 خیلی هم دنبال نمونه شبیه سازی برای شبکه wban گشتم چیزی پیدا نکردم.
    14
    Member
    شبیه سازی شبکه های بی سیم بدنی در هر دو شبیه ساز NS2 و NS3 قابل انجمه اما در NS2 پیچیدگی خاص خودش رو داره. در روز های آینده پروژه های مرتبط با شبکه WBAN در لینک زیر قرار خواهد گرفت:

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع