ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1
    Junior Member

فیلم آموزش ns2

من دنبال فیلم آموزش NS2 می گردم که از صفر تا 100 شبیه ساز ns2 رو داخل آموزش داده باشه در اصل می خوام برای شبیه سازی پایان نامه خودم از این شبیه ساز استفاده کنم برای همین دنبال فیلم آموزشی برای ns2 هستم توی نت چیز به درد بخوری نتونستم پیدا کنم دوستان اگه چیزی پیدا کردین لطفا آدرس بدین استفاده کنیم
    14
    Member
    در لینک زیر فیلم آموزش نرم افزار NS2 رو داریم اما در طی سال های گذاشته تهیه شده و سطح ارائه مطالب در اون در حد متوسط است. به زودی آموزش مقدماتی تا پیشرفته برای شبیه ساز NS2 تهیه و در سایت نت سیمولیت قرار خواهد گرفت.
    دیگر پیشنهادات برای شما:
    0
    Junior Member
    من دنبال فیلم آموزش ns2 به صورت پیشرفته هستم دوستان بالا نوشتن که آموزش ns2 پیشرفته رو به زودی توی سایت قرار میدن می خواستم بدونم آیا این آموزش آماده است یا باید فعلا منتظر بمونیم.
    14
    Member
    نه هنوز آماده نشده، به محض اینکه منتشر شد در انجمن و سایت اصلی و کانال تلگرامی اطلاع رسانی خواهد شد. می تونید در کانال تلگرامی نت سیمولیت عضو بشید تا از انتشار این آموزش مطلع شوید.
    0
    Junior Member
    توی فیلم آموزشی که در سایتتون موجوده، آیا نحوه نصب پروتکل ماناسیم در ns2.35 رو هم آموزش داده یا فقط آموزش دستورات ns2 رو قرار دادین؟
    14
    Member
    در آموزش موجود توی سایت نه ماناسیم گفته نشده اما در فیلم آموزشی که جدید تهیه می کنیم به نحوه نصب ماناسیم در NS2 هم می پردازیم. الان می تونید مراحل نصب mannasim که به صورت نوشتاری راهنمایی می کنه رو از تاپیک زیر پیگیری کنید:

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع