ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1
    Junior Member

خطای unable to read model directory در OPNET

دوستان من موقعی که پروژه آماده OPNET رو توی سیستم خودم میارم و اجرا می کنم خطای unable to read model directory رو نشون میده متن کامل خطا رو زیر آوردم پروژه هم هیچ ایرادی نداره و توی سیستم دیگه داره خوب کار میکنه فقط توی سیستم من کار نمیکنه درضمن پروژه های آپنت دیگه توی سیستم من کار میکنه فقط این مورد ایراد داره.
    کد:
    	<<< Warning >>>
    	* Product: Generic Product (64-bit)
    	* Package: Vos (Virtual Operating System) / Tfile (Typed File)
    	* Function: vos_tfile_dcell_build
    	* Error: unable to read model directory
    	(check mod_dirs environment attribute)
    	Dir Path: C:\Users\admin\AppData\Local\Temp\Rar$DIa0.272
    ویرایش توسط artan : 2017/08/22 در ساعت 15:14
    7
    Administrator
    خطای unable to read model directory زمانی در OPNET نمایش داده میشه که شما در شبیه سازی که انجام دادید از model استفاده کردین و نرم افزار OPNET موقع باز کردن پروژه شما مسیر اون ماژول رو نمی تونه پیدا کنه حالا برای حل این مشکل اول شما باید پروژه خودتون رو در مسیر C:\Users\admin\op_models کپی کنید سپس در نرم افزار OPNET از منوی File بخش Manage Model Files باید گزینه Add Model Directory را بزنید.
    unable to read model directory 1 - خطای unable to read model directory در OPNET
    از پنجره باز شده C:\Users\admin\op_models را انتخاب و OK کنید.
    unable to read model directory 2 - خطای unable to read model directory در OPNET
    بعد از انتخاب گزینه OK پیامی ظاهر خواهد شد که آیا زیر پوشه های موجود را هم برای اضافه کردن به Model Directory اضافه کنم یا نه که گزینه Yes را بزنید تا تائید بشه.
    بعد از این کار از منوی File بخش Manage Model Files گزینه Refresh Model Directories را بزنید تا پوشه دایرکتوری را براتون ریفریش کنه.
    بعد از این کار نرم افزار OPNET را بسته و پروژه را دوباره باز کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع