ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1
    Junior Member

خطای License Not Obtained هنگام اجرای OPNET

من موقع اجرای نرم افزار OPNET خطای License Not Obtained را برام نشون میده دیروز آپنت کار می کرد ولی امروز که سیستم رو باز کردم این خطا رو نشون میده اگه از دوستان کسی می دونه چطوری این مشکل رو حل کنم ممنون میشم چون باید این پروژه رو امروز تست کنم.
    Could not obtain a license for OPNET Modeler
    using standalone licensing running on port_a
    7
    Administrator
    پیغام خطای License Not Obtained در نرم افزار OPNET به دلایل مختلفی می تواند در سیستم شما نمایش داده شود که در زیر موارد آن را با راه حلش توضیح دادم.

license not obtained opnet - خطای License Not Obtained هنگام اجرای OPNET
    1- نرم افزار OPNET را بعد از نصب باید با برنامه opnet 14.5 license maker.exe لایسنس آن را ایجاد کنید برای دانلود (کرک OPNET) از لینک داده شده استفاده کنید.
    2- نرم افزار OPNET باید به صورت Run As Administrator اجرا شود اگر این کار را نکردهید روی فایل اجرای OPNET کلیک راست کرده و گزینه Run As Administrator را بزنید.
    3- بعد از نصب لایسنس OPNET نباید تاریخ سیستم را تغییر بدهید اگر این کار را انجام دادید به مسیر C:\OPNET_license رفته و لایسنس قبلی را حذف و لایسنس جدید را دوباره با برنامه opnet 14.5 license maker.exe ایجاد کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع