ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1
    Junior Member

آموزش سریع شبیه ساز ns3

دوستان من می خوام نرم افزار ns3 رو یاد بگیریم استادمون گفته باید این ترم برای مقاله ای که معرفی میکنه با شبیه ساز ns3 مقاله رو شبیه سازی کنیم متاسفانه توی نت آموزش درست حسابی برای این شبیه ساز چیزی موجود نیست اگه اموزش دست حسابی برای شبیه ساز ns3 سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم پولی هم باشه مشکلی نیست هزیتش رو پرداخت میکنم.
    14
    Member
    کتاب آموزش فارسی NS3 در لینک زیر معرفی شده که برای شروع کار با این نرم افزار شبیه ساز شبکه خیلی کمک کننده است. به زودی هم فیلم آموزش NS3 تهیه و در سایت نت سیمولیت قرار خواهیم داد.

کتاب آموزشی NS3 :

1
    Junior Member
    لطفا فیلم آموزش ns3 رو هر چه سریعتر آماده کنید منم آموزش ns3 رو نیاز دارم اگه آموزش خوبی باشه منم تهیه میکنم
    7
    Administrator
    نقل قول نوشته اصلی توسط artan نمایش پست ها
    لطفا فیلم آموزش ns3 رو هر چه سریعتر آماده کنید منم آموزش ns3 رو نیاز دارم اگه آموزش خوبی باشه منم تهیه میکنم
    هماهنگی های لازم جهت ضبط دوره آموزش ns3 انجام شده و دوستان به زودی ضبط این دوره رو شروع خواهند کرد هر وقت به اتمام رسید در همین بخش به اطلاع کاربران عزیز خواهیم رساند.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع