ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1
    Junior Member

سفارش شبیه سازی مقاله و پایان نامه با شبیه ساز ns3

بنده دانشجوی ارشد معماری کامپیوتر هستم و استادمون برای درس شبکه های کامپیوتری پیشرفته ازمون خواسته تا مقاله ای رو از سایت ساینس دایرکت بردارم و اونو با نرم افزار شبیه ساز ns3 شبیه سازی کنم متاسفانه هیچ جا آموزش درست حسابی برای این شبیه ساز پیدا نکردم تا خودم یاد بگیرم حالا می خوستم بدونم آیا شما مقاله های isi معتبر رو هم با شبیه ساز ns3 انجام میدید یا نه اگه براتون قابل انجام باشه من جزئیات و مقاله رو براتون ارسال کنم تا بررسی کنید. ممنون از سایت پر محتواتون.
    14
    Member
    برای شروع یادگیری نرم افزار شبیه ساز NS3 کتاب آموزشی که به زبان فارسی در آدرس زیر معرفی شده مناسبه است و جهت مقدمات کار این PDF می تونه براتون کمک کننده باشه. در ماه های آینده هم فیلم آموزشی برای NS3 تهیه خواهیم کرد که اگر مایل باشید می تونید تهیه کنید.
    بله شبیه سازی با NS3 بر روی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی مختلف کار می کنیم. می تونید توضیحات و مقاله پروژه مورد نظر رو در ایمیل یا تلگرام برامون ارسال کنید تا بررسی و شرایط رو خدمتتون اعلام کنیم.
    پیشنهادات برای شما:
    کتاب آموزش شبیه ساز NS3 به زبان فارسی:
    لیست پروژه های شبیه سازی شده با NS3:
    لیست پروژه های شبیه سازی شده با NS2:
    ویرایش توسط saeed : 2017/08/08 در ساعت 13:44
    1
    Junior Member
    اگه مقاله ای داشته باشیم و بخواهیم اونو با شبیه ساز ns3 برامون شبیه سازی کنید هزینش چقدر میشه و آیا برای انجام شبیه سازی پایان نامه هم سفارش قبول می کنید یا نه فعلا این ترم باید مقاله ای رو با ns3 شبیه سازی کنیم این برام مهمه.
    14
    Member
    هزینه و زمان بستگی به حجم کار و جزئیات مقاله داره که باید بررسی بشه. بله سفارش انجام شبیه سازی پایان نامه شبکه های کامپیوتری و مخابراتی هم پذیرفته می شود.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کلمات کلیدی این موضوع