ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1
    Junior Member

دانلود نرم افزار opnet 16

دوستان من یه شبیه سازی آماده با آپنت دارم که حتما باید توی opnet 16 اینو اجرا کنم اگه کسی لینک دانلود opnet 16 رو داره ممنون میشم اینجا بزارید تا دانلودش کنم به زور از یه سایتی ورژن 16 رو دانلود کردم ولی متاسفانه ناقص بود و کار نمی کرد اگه کرک معتبر آپنت رو هم اگه دارید اون هم برام بفرستید البته برای آپنت 16 اینا رو می خوام. ممنون از دوستان
    1
    Junior Member
    واقعا کسی نیست لینک دانلود opnet 16 رو برام بده من کل نت رو زدم به هم جای نتونستم پیدا کنم اکثرا این سایت رو معرفی کردن و گفتن که اینجا حتما می تونم پیدا کنم خواهش کمک کنید من شدیدا به نسخه از آپنت نیار دارم.
    14
    Member
    نسخه OPNET 16 که سالم هم باشه متاسفانه در کل اینترنت در دسترس نیست، نسخه 17.5 رو پیشنهاد می کنم که در لینک زیر برای دانلود قرار دادیم و به راحتی میشه کرک و فعال سازی کرد. پروژه شما که با نسخه 16 انجام شده، اصولا باید در نسخه 17.5 که بالا تر است هم اجرا بشه. با این وضیعت راه حل دیگه هم ندارید یا باید از آپنت 17.5 استفاده کنید یا اینکه قید اون پروژه رو بزنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع