مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۳ و مقاله پایه دارد

رایگان

مطالب مرتبط

بهینه سازی شبکه VANET در سناریو بزرگراه با نرم افزار NS3

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
  • بازدید ۲۴۸ نفر

تصویر improvements-vanet-simulator-ns3_7042_1 بهینه سازی شبکه VANET در سناریو بزرگراه با نرم افزار NS3

بهینه سازی شبکه VANET در سناریو بزرگراه با NS3

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی بهینه سازی شبکه VANET در سناریو بزرگراه با نرم افزار NS3 را آماده کرده ایم که براساس مقاله Improvements in VANET Simulator in NS-3 انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چکیده مقاله ارائه شده و لینک دانلود رایگان پروژه قرار داده شده است.

شبیه سازی شبکه بین خودرویی VANET

جامعه شبکه ad-hoc وسایل نقلیه (VANET) با این مشکل مواجه است که خرید و تجهیز خودروها به دستگاه های شبکه بی سیم بسیار گران تر از آن است که عملی باشد. البته شبیه سازی ها راه حل را ارائه می دهند. با این حال، بیشتر شبیه سازها به دو دسته خودرو یا شبیه ساز شبکه تقسیم می شوند. در اکثر شبیه سازی های شبکه VANET ترافیک خودروها از قبل تولید می شود و طرحی از حرکت به یک شبیه ساز شبکه داده می شود تا ویژگی های شبکه بین خودرویی ونت مشخص گردد. اگرچه این تکنیک مفید است، اما به خودرو اجازه نمی دهد تا رفتار خود را بر اساس پیام های شبکه تنظیم کند.

معرفی پروژه

در مقاله Highway Mobility and Vehicular Ad-Hoc Networks in NS-3 نویسندگان یک شبیه ساز خودرو را در مدل متحرک شبیه ساز شبکه NS3 پیاده سازی کردند. در حالی که یک گام رو به جلو بود، اما دامنه اجرای آن به یک بزرگراه دو جهته با حداکثر 5 لاین در هر دو جهت محدود شده بود. ما این مدل را بهبود داده ایم تا بزرگراه ‌ها را در هر جهت مجاز بدانیم و به بزرگراه های دیگر متصل شویم و به خودروها اجازه دهیم که با توجه به مقصد مورد نظر، از سمت چپ یا راست جاده حرکت کنند. سایر پیشرفت‌ های ما نسبت به مقاله آنها، پیکربندی مبتنی بر XML ، کد جداگانه برای تولید نمونه های خودرو، و عملکرد اصلی چراغ راهنمایی می باشد.

 

تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
باکس دانلود
شناسه:
۷۰۴۲
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۳ و مقاله پایه دارد
قیمت:
رایگان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است