آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم در متلب – فصل اول

  • سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
  • بازدید 526 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (64 امتیاز از 13 رای)
    Loading...

آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم در متلب – فصل اول

فیلم آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم در متلب – فصل اول

در این بخش فصل اول از فیلم آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم در نرم افزار متلب را آماده کرده ایم که شامل ۵ جلسه در مدت ۶ ساعت بوده و با کیفیت بالا به زبان فارسی و روان تهیه شده است. در ادامه به معرفی این فصل از آموزش پرداخته و جزئیات آن به همراه پیش نمایشی از قیمت ها قرار داده شده است.

معرفی دوره

در این دوره آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم در متلب ، حدودا ۸۰ درصد مباحث تخصصی شبکه های بی سیم بوده و ۲۰ درصد نیز شامل مباحث مقدماتی عمومی می باشد، لذا این فیلم آموزشی مقدماتی برای کسانی مفید خواهد بود قصد دارند پکیج کامل فیلم آموزشی شبکه های بی سیم را پس از تکمیل فصل های بعدی (در حال ضبط) خریداری نمایند.

همچنین این فیلم فصل برای کسانی که مایل هستند شبیه سازی گرافیکی پیشرفته در متلب را فرا بگیرند، تا ۶۰ درصد مفید خواهد بود، چرا که مباحث اساسی گرافیک و کار با اشیای گرافیکی و همینطور ویژگی ‌های آنها در این فصل تشریح شده است. محتوای این فصل به همراه فصل دوم (فصل دوم در حال ضبط) برای علاقمندان به یادگیری گرافیک پیشرفته در MATLAB تا ۹۰ درصد کارآمد خواهد بود، چون در این دو فصل شما به تمام جنبه های گرافیکی در متلب و کنترل روی اشیای گرافیکی مسلط خواهید شد.

در این فصل تمامی مباحث به شکل پایه ای و تا حدی خلاصه مطرح شده است. مهمترین جلسه از این فصل، مربوط به جلسه سوم می باشد که شامل تشریح سناریو محور تمامی توابعی است که در شبکه های بی سیم کاربرد بسیاری دارند و ۶۰ درصد این توابع نیز به صورت عمومی هستند.

فهرست مطالب فصل اول آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم

جلسه اول:

جلسه اول از این فصل شامل تشریح کامل محیط متلب ورژن ۲۰۱۶ است، به طوری که شما با دیدن این جلسه با تمام امکانات متلب آشنا خواهید شد و همچنین آمادگی زیادی برای یادگیری مباحث پیشرفته تر را بدست خواهید آورد.

جلسه دوم:

این جلسه شامل مباحثی مختصر در مورد آموزش برنامه نویسی در کنسول و اسکریپت را تشریح کرده و جنبه عمومی دارد.

جلسه سوم:

این جلسه شامل تشریح تمامی توابع مرتبط با شبکه های بی سیم و همچنین شامل مباحث اساسی برای کدنویسی استاندارد، جهت جلوگیری از خطاهای احتمالی به دلیل ناسازگاری ورژن ها و یا برنامه نویسی غیر استاندارد در متلب می باشد.

جلسه چهارم:

این جلسه شامل کار با توابع و کلاس ها می باشد. جلسه چهارم طوری آموزش داده شده که شما را در کمترین مدت با تمام جنله های برنامه نویسی شی گرایی در متلب آشنا می سازد. البته توضیحات ارائه شده کاملا سناریو محور بوده و به صورت مثال های ساده نمی باشد.

جلسه پنجم:

این جلسه تمامی مباحث قبلی را در قالب یک برنامه کاربردی تشریح می کند.

با این حساب فصل اول و دوم (فصل دوم در حال ضبط) جنبه عمومی داشته و فصل سوم تا پنجم نیز به صورت تخصصی به مباحث شبکه های بی سیم می پردازد. فصل های بعدی این آموزش در حال ضبط می باشد، در کانال تلگرامی سایت به آدرس https://t.me/netsimulate عضو شوید تا به محض انتشار در جریان باشید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود در مورد کیفیت آموزش و مطالب ارائه شده در آن را در بخش دیدگاه ها، برای ما ارسال کنید تا قبل از اتمام فصل های بعدی، بر روی آن اعمال کنیم.


پیش نمایش بخش هایی از فصل اول آموزش شبیه سازی شبکه های بی سیم با متلب

جلسه اول - محیط شناسی کامل متلب با جزئیات (1 ساعت و 38 دقیقه - 181 مگابایت)لینک دانلود

بخش دوم از جلسه سوم - کدنویسی استاندارد در متلب (38 دقیقه - 84.5 مگابایت)لینک دانلود

جلسه پنجم - ساخت برنامه کاربردی جهت پوشش مباحث پایه (26 دقیقه - 61.1 مگابایت)لینک دانلود

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    محمد دوشنبه , ۱۷ دی

    با سلام؛ خواستم جویای این بشوم این آموزش هنوز تمکیل نشده است. بعد از جلسه 5 ام؛ هنوز جلسه ای آماده نمیباشد؟