مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی در NS۲ - ترجمه مقاله و فیلم آموزشی نحوه اجرا دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی الگوریتم زنبور عسل برای بهبود مسیریابی چند پخشی در VANET با NS2

تصویر simulation-multicast-qos-swarm-bee-routing-vanet-ns2_2540_1 شبیه سازی الگوریتم زنبور عسل برای بهبود مسیریابی چند پخشی در VANET با NS2

شبیه سازی الگوریتم زنبور عسل برای بهبود مسیریابی چند پخشی در شبکه VANET

در این بخش پروژه شبیه سازی الگوریتم زنبور عسل برای بهبود کیفیت سرویس مسیریابی چند پخشی در شبکه بین خودرویی VANET را همراه با یک فیلم آموزشی به زبان فارسی و ترجمه مقاله آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار NS2 با توجه به مقاله مقاله MQBV: multicast quality of service swarm bee routing for vehicular ad hoc networks شبیه سازی شده است. در ادامه می توانید مقاله اصلی را به صورت رایگان دانلود کنید و همچنین توضیحاتی در مورد پروژه را بررسی و فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی را مشاهده نمایید.

شبکه های بین خودرویی VANET

در طی چند سال اخیر، شبکه های بین خودرویی VANET به منظور انتقال مسیر ها خیلی سریع گسترش یافته اند که قطعا جزء شبکه های مهم نسل آینده خواهند بود. در این شبکه ها راننده ها می توانند از هر جایی و زمانی به اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا کنند. بنابراین خودرو ها باید در الگوی تحرک خود برای مقابله با چالش های زیادی از جمله لینک های شکسته در اثر تحرک مکرر خود و همچنین درجه محدود شده از آزادی را داشته باشند.

معرفی پروژه انجام شده

پروتکل MQBV چیست ؟

در این مقاله، ما یک پروتکل مسیریابی چند پخشی و چند چندگانه را برای های VANET با نوع جدیدی از کیفیت خدمات بر اساس الگوی ارتباطات زنبور عسل ارائه می دهیم که به اختصار MQBV نامگذاری شده است. کار اصلی پروتکل MQBV پیدا و حفظ کردن مسیر های قوی در بین نود منبع و همه ی اعضای گروه چند پخشی می باشد.

نتایج شبیه سازی

بنابر موارد فوق، به طور میانگین بار سربار نرمال و همچنین تاخیر انتها به انتها (END-TO-END) کاهش می یابد، این در حالی است که در همان زمان نسبت تحویل بسته و پهنای باند متوسط افزایش می یابد. بهره وری پروتکل پیشنهادی یعنی همان MQBV در نتایجی که از شبیه سازی های صورت گرفته در شبیه ساز NS2 بدست آمده است کاملا مشهود می باشد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
باکس دانلود
شناسه:
۲۵۴۰
توضیحات:
فایل های شبیه سازی در NS۲ - ترجمه مقاله و فیلم آموزشی نحوه اجرا دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۳ مورد)
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  امیر یکشنبه , 26 آذر

  واقعا محصول خوبی هستش و به خوبی توانسته الگوریتم زنبور عسل رو جهت بهینه سازی مسیریابی در VANET رو شبیه سازی کنه علاوه بر این ها دارای قیمت مناسبی هم هستش.

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  سلماز نجفی دوشنبه , 18 دی

  سلام یه پاورپوینت در مورد الگوریتم کلونی زنبور عسل دارید؟ در این مورد یه پروژه دارم باید واسش یه پاور پوینت هم درست کنم ولی فرصت ندارم این کارو انجام بدم اگه دارید لطفا اطلاع بدید منتظرم. ممنون

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  محمد حسین سه شنبه , 17 بهمن

  سلام چند مورد مقاله در مورد الگوریتم زنبور عسل دارید در اختیار بنده قرار بدید واسه انجام پایان نامم می خواستم .