مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - mat فایل توپولوژی و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است

۴۸۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی قرار دادن کنترل کننده انعطاف پذیر پارتو در شبکه های هسته مبتنی بر SDN با MATLAB

  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  • بازدید ۱,۶۳۵ نفر

تصویر sdn-based-core-networks_2748_1 شبیه سازی قرار دادن کنترل کننده انعطاف پذیر پارتو در شبکه های هسته مبتنی بر SDN با MATLAB

قرار دادن کنترل کننده انعطاف پذیر پارتو در شبکه SDN

در این بخش پروژه شبیه سازی قرار دادن کنترل کننده انعطاف پذیر پارتو را در شبکه های هسته مبتنی بر شبکه نرم افزار محور (SDN) در نرم افزار MATLAB با عنوان مقاله Pareto-Optimal Resilient Controller Placement in SDN-based Core Networks آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با این پروژه SDN پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی قرار داده شده و مقاله مرجع نیز به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

کنترل کننده در شبکه های SDN

با معرفی شبکه نرم افزار محور (SDN)، مفهوم کنترل کننده خارجی و کنترل کننده غیر متمرکز شبکه توجه پژوهشگران و صنعت را جلب کرده است. یک وظیفه مهم در شبکه SDN، قرار دادن چنین منابع خارجی در شبکه می باشد. در این مقاله، ما در مورد جنبه های مهم مشکل قرار دادن کنترل کننده با تمرکز بر روی شبکه های اصلی مبتنی بر SDN ، از جمله انواع مختلف تحمل‌ پذیری خطا بحث می کنیم.

هنگامی که چندین معیار عملکرد و انعطاف پذیری در نظر گرفته می شود، معمولا هیچ یک از بهترین راه حل ها برای قرار دادن کنترل کننده وجود ندارد، اما بر روی یک روش بین این معیارها می شود حساب کرد. ما چارچوب خود را برای قرار دادن یک کنترل کننده مطلوب مبتنی بر پارتو (POCO) ارائه می دهیم که برای اپراتور یک شبکه، تمام مکان های بهینه سازی پارتو را فراهم می کند.

ایده ها و مکانیزم ها با استفاده از توپولوژی OS3E در اینترنت 2 (نوع جدید فناوری شبكه) نشان داده شده و در بیش از 140 توپولوژی از زیستگاه حیات وحش ارزیابی شده است. به طور خاص، یافته های ما نشان می دهد که برای اکثر توپولوژی ها، بیش از 20 درصد از تمام گره ها باید کنترل کننده هایی باشند که اتصال مداوم از تمامی گره ها را به یکی از کنترل کننده ها، در هر سناریوی دو طرف لینک های دلخواه یا گره انجام دهند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۲۷۴۸
توضیحات:
m فایل متلب - mat فایل توپولوژی و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است
قیمت:
۴۸۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    سینا رضوی شنبه , 14 دی

    با سلام فایل توپولوژی شامل چه توپولوژی هایی می باشد و کدام توپولوژی؟