مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۲ ، نمودارها ، خروجی های به دست آمده و فیلم نحوه اجرا و خروجی گرفتن دارد

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

پخش قابل اعتماد پیام های دوره ای در شبکه VANET با پروتکل DTMAC در NS2

  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • بازدید ۲۴۱ نفر

تصویر reliable-broadcast-vanet-dtmac-ns2_7017_1 پخش قابل اعتماد پیام های دوره ای در شبکه VANET با پروتکل DTMAC در NS2

پخش قابل اعتماد پیام های دوره ای در شبکه VANET با نرم افزار NS2

در این بخش پروژه شبیه سازی پخش قابل اعتماد پیام های دوره ای در شبکه VANET با پروتکل DTMAC در نرم افزار NS2 را آماده کرده ایم که براساس مقاله An Infrastructure-Free Slot Assignment Algorithm for Reliable Broadcast of Periodic Messages in VANETs انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چکیده مقاله ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه به همراه لینک دانلود رایگان مقاله پایه قرار داده شده است.

بهبود ایمنی جاده ها با شبکه VANET

بهبود ایمنی جاده یکی از اهداف اصلی طراحی شبکه های بین خودرویی VANET می باشد. این هدف را می توان با استفاده از برنامه های ایمنی کارآمد که باید قادر به پخش بی سیم پیام های هشدار بین وسایل نقلیه همسایه به منظور اطلاع رسانی به موقع رانندگان در مورد یک موقعیت خطرناک باشد، به دست آورد. برای اطمینان از کارایی، برنامه های ایمنی به پخش دوره ای مطمئن با تاخیر کم و در عین حال به حداقل رساندن تعداد برخوردها نیاز دارند.

معرفی پروژه

در این مقاله یک پروتکل جدید مبتنی بر TDMA توزیع شده MAC به نام DTMAC ارائه می کنیم که به طور خاص برای یک سناریوی بزرگراه توسعه یافته است. پروتکل DTMAC برای ارائه کارآمد پیام های ایمنی دوره ای و رویداد محور طراحی شده است. این پروتکل از موقعیت مکانی خودروها و مفهوم بکارگیری مجدد اسلات استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که خودروها در مناطق مجاور دارای برنامه زمانی بدون برخورد هستند. نتایج شبیه سازی با نرم افزار NS2 و تجزیه و تحلیل در یک سناریوی بزرگراه برای ارزیابی عملکرد پروتکل DTMAC و مقایسه آن با پروتکل VeMAC ارائه شده است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۷۰۱۷
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۲ ، نمودارها ، خروجی های به دست آمده و فیلم نحوه اجرا و خروجی گرفتن دارد
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است