مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، fis فایل فازی و فیلم آموزشی فارسی به مدت ۴۵ دقیقه از توضیح کدها دارد

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

الگوریتم امن برای مسیریابی داده های میدان نظامی در شبکه WSN با متلب

  • جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
  • بازدید ۲۷۰ نفر

تصویر secured-algorithm-routing-military-field-data-matlab_6522_1 الگوریتم امن برای مسیریابی داده های میدان نظامی در شبکه WSN با متلب

الگوریتم امن برای مسیریابی داده های میدان نظامی در شبکه WSN با متلب

در این بخش پروژه شبیه سازی الگوریتم امن برای مسیریابی داده های میدان نظامی با سینک پویا در شبکه حسگر بی سیم با نرم افزار متلب به همراه فیلم آموزشی فارسی از توضیح کدها آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و بخشی از فیلم آموزشی همراه با تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است. برای انجام این پروژه از مقاله Secured algorithm for routing the military field data using Dynamic Sink : WSN به عنوان پایه و کمکی استفاده شده (خود مقاله به صورت کامل و دقیقه شبیه سازی نشده) که این مقاله قابل دانلود و بررسی است.

مسیریابی ایمن در شبکه منطقه نظامی

مسیریابی داده های ایمن در منطقه نظامی، یک چالش در شبکه های بی سیم با قابلیت سینک متحرک (Mobile sink) محسوب می شود. متحرک بودن سینک می تواند مصرف انرژی شبکه را کاهش داده و عمر کلی شبکه را بهبود بخشد. پروتکل های مرتبط ارائه شده در مقالات سال های گذشته مستعد ویژگی امنیتی کمتری هستند. در این پروژه ما با توجه به متحرک بودن گره سینک، یک الگوریتم امنیتی برای مسیریابی داده ها در شبکه حسگر بی سیم (WSN) پیشنهاد می کنیم. با توجه به اینکه گره سینک متحرک است، داده ها توسط مهاجم قابل دسترسی است. برای غلبه بر حمله اسنیفر (Sniffer) ، حمله مرد میانی (Man-in-the-middle) و حملات استراق سمع (Eavesdropping) در زمینه نظامی ، ما الگوریتم LISA را به همراه الگوریتم درﺧﺖ اﺳﺘﺎﯾﻨﺮ ﮐﻤﯿﻨﻪ (Steiner Minimal Tree) برای مسیریابی داده ها به روشی ایمن پیشنهاد می کنیم. الگوریتم LISA محرمانگی و یکپارچگی داده ها را فراهم می کند. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که روش پیشنهادی از نظر نسبت ارسال بسته ، بهره وری انرژی ، نرخ بسته های از دست رفته و تاخیر عملکرد بهتری داشته است.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
تصویر 12
باکس دانلود
شناسه:
۶۵۲۲
توضیحات:
m فایل متلب ، fis فایل فازی و فیلم آموزشی فارسی به مدت ۴۵ دقیقه از توضیح کدها دارد
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است