مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و کامنت گذاری کدها دارد

۶۶,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

انتخاب گره های رله چند نقطه ای (MPR) در پروتکل OLSR با متلب

تصویر selecting-MPR-olsr-matlab_6989_1 انتخاب گره های رله چند نقطه ای (MPR) در پروتکل OLSR با متلب

انتخاب گره های رله چند نقطه ای در پروتکل OLSR با MATLAB

در این بخش پروژه انتخاب گره های رله چند نقطه ای (MPR) در پروتکل OLSR با نرم افزار MATLAB را آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از پروتکل OLSR و معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

پروتکل مسیریابی OLSR

پروتکل مسیریابی حالت پیوند بهینه (OLSR) یکی از روش های مسیریابی می باشد که برای شبکه های موقت تلفن همراه (MANET) بهینه شده که در دیگر شبکه های بی سیم موقت نیز کاربرد دارد. پروتکل OLSR یک پروتکل Proactive یا فعال است که از پیام های Hello و کنترل توپولوژی (CT) به منظور کشف و انتشار اطلاعات وضعیت پیوند به شبکه موقت تلفن همراه (شبکه ad hoc) استفاده می کند. در این پروتکل با استفاده از پیام های Hello ، هر گره اطلاعات همسایه 2 هاپ را کشف می کند و مجموعه ای از رله های چند نقطه (MPR) را انتخاب می کند. MPR ها پروتکل OLSR را از دیگر پروتکل های مسیریابی حالت پیوند منحصر به فرد می کنند. گره های فردی از اطلاعات توپولوژی جهت محاسبه مسیر های بعدی هاپ با توجه به تمامی گره های شبکه با استفاده از کوتاه ترین مسیر های انتقال هاپ استفاده می کنند.

معرفی پروژه

این برنامه متلب در دو مرحله اصلی کار می کند: 1- همسایه های اولین هاپ انتخاب می شود، در حالی که همسایه های دوم هاپ ایزوله را پوشش می دهند. 2- همسایه های اول، هاپ اضافی را بر اساس معیار های حداکثر پوشش انتخاب می کند. این الگوریتم زمانی متوقف می شود که همه همسایه های دوم توسط MPR های انتخاب شده پوشش داده شوند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۶۹۸۹
توضیحات:
m فایل متلب و کامنت گذاری کدها دارد
قیمت:
۶۶,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است