مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب دارد - داکیومنت کامل دارد - فیلم آموزشی دارد

۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی بهبود پروتکل مسیریابی GPSR با نرم افزار متلب

  • سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  • بازدید ۱,۳۳۶ نفر

تصویر simulation-gpsr-routing-protocol-improve-matlab_2500_1 شبیه سازی بهبود پروتکل مسیریابی GPSR با نرم افزار متلب

بهبود پروتکل مسیریابی GPSR

در این بخش پروژه شبیه سازی بهبود پروتکل مسیریابی GPSR را همراه با یک فیلم آموزشی و داکیومنت کامل آماده کرده ایم که با استفاده از نرم افزار MATLAB شبیه سازی شده است. در ادامه می توانید توضیحاتی در مورد پروژه، فیلم و تصاویری از خروجی شبیه سازی را مشاهده کنید.

پروتکل مسیریابی GPSR

پروتکل مسیریابی GPSR یک پروتکل مبتنی بر مکان و یک حالت ارسال پکت حریصانه است که بر اساس تصمیم گیری با کمک داده ها در مورد نود همسایه در زمان مسیریابی می باشد. زمانی که داده های فرستاده شده به بخشی که در آن ارسال داده به صورت حریصانه را ایجاد می کند، می رسد الگوریتم بازیابی با استفاده از مسیریابی در ناحیه کناری اقدام به بازیابی در کل منطقه شبکه می کند. به منظور بدست آوردن حالت های دیگر، نگهداری حالت تنها در مورد داده های توپولوژی به ابعاد GPSR، در هر دوره مسیریابی کمک می نماید و همچنین باعث کشف کوتاه ترین مسیر می شود.

معرفی شبیه سازی انجام شده

تغییراتی که ما در مسیریابی GPSR انجام داده ایم به این شکل بوده است که در ابتدا تمامی همسایه ها با درخواست مبدا اطلاعاتشان را به مبدا می فرستند. بر اساس جدول همسایه ها که مشخص می باشد هر یک از همسایه بتواند سریع تر از سایرین پاسخ دهد، به شکل یک بسته (فاصله D و ارسال پاسخ سریع تر از سرعت 7) بدست می آید. دو همسایه ایی که سریع تر از همه پاسخ داده اند، اطلاعات دریافت شده داده را توسط مبدا دریافت می کنند. این کار باعث می شود تا مطمئن شویم که لینک و نوده ما هیچ موقع دوچار شکست نمی شود و همیشه یک مسیر جایگزین وجود دارد. انتخاب مسیر جایگزین بر اساس این گراف می باشد. سرعت و فاصله دو عامل اصلی برای انتخاب هستند و همچنین به یک تایمیر نیاز داریم تا هر یک سریع تر از زمان مورد انتظار به پایان رسید، آن را برای ما بفرستد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
باکس دانلود
شناسه:
۲۵۰۰
توضیحات:
m فایل متلب دارد - داکیومنت کامل دارد - فیلم آموزشی دارد
قیمت:
۳۵۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    بابک صمدی دوشنبه , 11 دی

    سلام ببخشيد پروتکل های پويای توزيع شده چی هست ؟