مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب - ترجمه مقاله دارد - مقاله اصلی آماده دانلود

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه WBAN با متلب

 • چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶
 • بازدید ۱,۴۴۲ نفر

تصویر simulation-increased-multi-hop-protocol-wban-matlab_2198_1 شبیه سازی افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی در شبکه WBAN با متلب

افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی

در این بخش پروژه شبیه سازی افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی برای بهره وری لینک در شبکه بی سیم بدن (WBAN) را برای شما آماده کرده ایم، این پروژه با استفاده از نرم افزار MATLAB و با عنوان مقاله SIMPLE: Stable Increased-throughput Multi-hop Protocol for Link Efficiency in Wireless Body Area Networks پیاده سازی شده است، همچنین پروژه حاضر شامل ترجمه مقاله مرجع نیز می باشد. در ادامه می توانید توضیحاتی در مورد این پروژه شبکه، فیلم نحوه اجرا و تصاویری از خروجی شبیه سازی انجام شده به همراه لینک دانلود مقاله مرجع را مشاهده کنید.

توضیحاتی در مورد پروژه افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی

روش قابل اعتمادی که در این مقاله ارائه شده است، توان بالا و کارآمد را در پروتکل مسیریابی برای شبکه های بی سیم بدن یا همان WBANs فراهم می سازد و برای دست یافتن به حداقل مصرف انرژی و افزایش طول عمر شبکه از توپولوژی چند هاپ (Multi-Hop) استفاده شده است.

تابع هزینه برای انتخاب گره پدر یا فورواردر

برای انتخاب کردن گره پدر یا فورواردر یک تابع هزینه ارائه شده است که یک گره پدر را انتخاب می کند تا انرژی باقیمانده و حداقل فاصله از Sink را داشته باشد. تابع هزینه در زمانی که پارامتر مسافت تحویل بسته موفق را به سینک تضمین می نماید، باعث متعادل شدن پارامتر انرژی باقی مانده مصرف انرژی در میان گره های حسگر می شود.

نتایج بدست آمده از شبیه سازی

نتایجی که از شبیه سازی با استفاده از نرم افزار MATLAB بدست آمده است، نشان می دهند که پروتکل پیشنهادی ما با به حداکثر رساندن دوره ثبات شبکه باعث می شود تا گره برای مدت طولانی تری زنده بماند، و در نتیجه افزایش طول عمر شبکه را همراه دارد. همچنین پروتکل ارائه شده، دوره ثبات طولانی تر تحویل بسته به سینک را افزایش داده و منافع عمده ای را به جهت نظارت مستمر بر روی بیمار دارد.

ارائه پروتکلی با گذر دهی بالا، مسیریابی قابل اعتماد و پایدار

ما در پروژه افزایش توان عملیاتی پروتکل چند جهشی، پروتکلی با مسیریابی قابل اعتماد و پایدار، گذر دهی بالا را برای شبکه بی سیم بدن (WBAN) پیشنهاد کرده و گره حسگر بر روی بدن را در مکان های ثابت قرار داده ایم.

حسگرها برای ECG و سطح گلوکز

برای سطح گلوکز و ECG حسگرها در نزدیکی سینک قرار داده شده اند و هر دو این سنسورها داده های بحرانی بیمار را دارا می باشند و حداقل تضعیف، قابلیت اطمینان بالا و عمر طولانی را نیز نیاز دارند؛ همه این ها باعث می شود تا همیشه این سنسور ها داده های خود را به طور مستقیم به سینک ارسال کنند. سنسور های دیگر با دنبال کردن گره پدر خود، داده های خود را توسط فورواردر به گره سنیک ارسال می کنند، که این اقدام باعث می شود تا انرژی کمتری در شبکه مصرف شود در نتیجه شبکه می تواند زمان طولانی تری را به کار خود ادامه دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
باکس دانلود
شناسه:
۲۱۹۸
توضیحات:
m فایل متلب - ترجمه مقاله دارد - مقاله اصلی آماده دانلود
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۲ مورد)
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  afshin پنجشنبه , 27 مهر

  با سلام خدمت عزیزان پاورپوینت شبکه حسگر بیسیم بدن رو میخواستم آیا می تونم اونو از سایت شما دریافت کنم.

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  علی حیدریان شنبه , 16 دی

  لطفا پاسخ ها را سریعتر اعمال کنید تشکر و خسته نباشید.