مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در OPNET - گزارش کار - فیلم نحوه اجرا

۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با نرم افزار OPNET

تصویر simulation-of-dos-attack-in-opnet_2168_1 شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با نرم افزار OPNET

شبیه سازی حمله DOS

در این بخش پروژه شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با استفاده از نرم افزار شبیه ساز OPNET را آماده کرده ایم که پروژه ای مناسب در زمینه امنیت شبکه های کامپیوتری می باشد. همچنین در ادامه می توانید گزارش کار، فیلم نحوه اجرا و تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی شده را مشاهده کنید.

معرفی پروژه شبیه سازی شده

در این شبیه سازی امنیت یک شرکت مورد ارزیابی قرار می گیرد که شامل شبکه ای با سه سرور با نام های Hamburg Server، Rustok Server،Berlin Server می باشد. چند برنامه کاربردی بر روی این سرور ها در حال اجرا می باشند و یک حمله DOS غیر عمدی بر روی این شبکه و سرور Hamburg ترتیب داده شده و نتایج ارزیابی می شوند.

حمله DOS یا تکذیب سرویس

حمله DOS یک حمله عمومی یا گروهی محسوب می شود که در آن مهاجمان تلاش می کنند تا برنامه های کاربردی شبکه و داده ها را از دسترس کسانی که مجاز به استفاده از آن ها هستند، خارج کنند. شرایط حمله داس را می توان از طریق تکنیک های بسیاری ایجاد نمود. به طور مثال، متداول ترین تکنیکی که در فضا های پایگاه داده مورد استفاده قرار می گیرد، پر بار کردن منابع سرویس دهنده می باشد. برای مثال حافظه و CPU از طریق پرشدن شبکه با پرش های پایگاه داده ها که نهایتا باعث می شود سرویس دهنده (server) متوقف گردد. توضیحات کامل در مورد حمله DOS را می توانید از مقاله (حمله DOS و حمله DDOS چیست) مشاهده کنید.

انگیزه های پنهان در حملات DOS

حملات DOS همیشه برای بسیاری از سازمان ها یک تهدید محسوب می شود و انگیزه های پنهان در حملات DOS اغلب به طرح های نادرستی که توسط سازمان ها اتخاذ می شود مرتبط است که طی آن یک مهاجم به طور مکرر سرویس دهندگان را متوقف می سازد تا اینکه قربانی درخواست های مهاجمان را پاسخ دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
باکس دانلود
شناسه:
۲۱۶۸
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در OPNET - گزارش کار - فیلم نحوه اجرا
قیمت:
۱۷۵,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است