مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۲ ، نتایج به دست آمده ، ترجمه مقاله ، توضیح مختصر برای فایل TCL و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است

۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

تکثیر محتوا بر اساس مبدا و مقصد در محدوده مشخص در شبکه VANET با NS2

تصویر simulation-geo-localized-content-availability-in-vanet_ns2_3474_1 تکثیر محتوا بر اساس مبدا و مقصد در محدوده مشخص در شبکه VANET با NS2

تکثیر محتوا بر اساس مبدا و مقصد در شبکه VANET با NS2

در این بخش پروژه شبیه سازی تکثیر محتوا بر اساس مبدا و مقصد در محدوده مشخص در شبکه VANET را با نرم افزار NS2 بر اساس مقاله Geo-localized content availability in VANETs به همراه ترجمه مقاله و فیلم نحوه اجرا و توضیح مختصر فایل TCL آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی آن پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی ها به همراه لینک دانلود مقاله مرجع قرار داده شده است.

شبکه های ادهاک وسیله نقلیه (VANET)

شبکه های ادهاک وسیله نقلیه (VANET) امروزه به عنوان یک ابزار مفید برای جمع آوری، پردازش و ارائه اطلاعات به حامل ها  و مسافران است. انتظار می رود که خودروهای مجهز به انواع سنسور ها، نقش تعیین کننده ای در سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) و کاربردهای هوشمندانه شهر بازی کنند. با سیر تکاملی خدمات VANET نیاز به راه حلی برای دسترسی به محتوا برای کاربران می شود. برای این منظور، یک راه حل محتوا مبتنی بر مبدا و مقصد (GO-DCR) و برپایه محدوده جغرافیایی (Origin-Destination) پیشنهاد می کنیم که به نکات مبدا و مقصد وسایل نقلیه متکی است و تصمیم می گیرد که کدام یک از موارد مناسب تر برای تکرار محتوا در یک منطقه مورد نظر باشد. ما به مقایسه GO-DCR با دو راه حل موجود از طریق شبیه سازی گسترده می پردازیم. نتایج نشان میدهد که GO-DCR محتوی دسترسی را افزایش و هزینه های تحویل را کاهش میدهد.

مقدمه

شبکه های ونت در حال ظهور به عنوان یک ابزار مفید به جهت جمع آوری، پردازش و ارائه اطلاعات به حامل ها و مسافران می باشد. وسایل نقلیه مجهز به انواع حسگرها، نقش مهمی در سیستم حمل و نقل هوشمند و همینطور کاربردهای هوشمندانه شهر دارند. از آنجایی که آنها قادر به جمع آوری اطلاعات دقیق از موقعیت برای تغذیه خدمات جدید خواهند بود، خدمات در حال ظهور ممکن است از قابلیت ارتباطات وسیله نقلیه (V2V) برای کاهش هزینه زیرساخت های شبکه، در حالی که حفظ کیفیت تجربه (QoE) برای کاربران خود، می تواند استفاده کند.

با تکامل خدمات VANET، پیام هشدر ایمنی ساده به سیستم های پیشرفته قادر به سنجش، پردازش و اشتراک گذاری محتوا تبادل شده است و نیاز به راه حلی برای دسترسی حامل ها و مسافران به محتوا می باشد. علاوه بر این بسیاری از کاربردهای VANET به مکان آگاه در نظر گرفته می شود، به  این معنی که محتوا در چنین مواردی تنها به حامل هایی علاقه دارد که در مکان های خاص هستند و به عنوان منطقه مورد نظر نامیده می شود. ما به محتوا به عنوان مثال موقعیت جغرافیایی مراجعه می کنیم؛ در عین حال، سایر حامل ها در ROI ممکن است علاقه به اطلاعات داشته باشند. بنابراین، یک چالش جدید از نیاز به تداوم محتوای داخل یک ROI مشتق شده به طوری که تمام حامل ها علاقمند هستند که آن را دریافت کنند.

تکرار محتوا، اغلب یک تکنیکی که برای حل مسائل عملکرد محتوای وب استفاده می شود، یک مفهوم بالقوه جذاب برای حل مشکل تحویل محتوای موقعیت جغرافیایی در VANET ها است. هدف از یک راه حل محتوای تکرار انتخاب مناسب حامل ها برای محتوای موقعیت جغرافیایی در داخل RoI است، در حالیکه آنها محتوا را به عنوان حامل های مورد علاقه ارائه دادند. با انجام این کار ما می توانیم افزایش دسترسی محتوا در RoI را انتظار داشته باشیم، اما هزینه تحویل کاهش می یابد، زیرا ارتباطات کم هزینه در V2V به زیرساخت حامل ترجیح داده می شود (V2I). علاوه بر این، ما می توانیم انتظار برای کاهش زیرساخت ارتباطات زمینه داشته باشیم. بنابراین، ادعا می کنیم تکرار محتوا با ارزشترین بهره برداری برای تحویل محتوای موقعیت جغرافیایی در کاربردهای VANET می باشد.

با این وجود، به دلیل ویژگی های خاص شبکه های VANET، گفتن تکرار محتوا آسانتر از انجام آن است. در نخست، معمولا VANET ها دارای یک توپولوژی بسیار پویا، منجر به تغییرات مداوم در توپولوژی شبکه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات تماس متناوب می باشد. علاوه بر این، تغییرات مداوم شبکه به مواردی اعم از مکان و زمان دارد. تحرک مداوم حامل نشان می دهد که چند اتصال مختلف برای تکمیل تحویل محتوا مورد نیاز خواهد بود. همچنین، ممکن است محتوا تنها برای یک دوره کوتاه از زمان (به عنوان مثال، در طول یک ترافیک) معتبر باشد. در نهایت، کاربردهای VANET در شهرهای بزرگ با صدها هزار حامل گسترش یافته است. در حالیکه پیشرفت ایجاد شده در عرصه مسیریابی موقعیت جغرافیایی، مطالعات موثر تکرار محتوای موقعیت جغرافیایی برای راه حل VANET ها انجام شده است.

معرفی پروژه

در این پژوهش، یک تکرار محتوای موقعیت جغرافیایی مبتنی بر مبدا و مقصد (GO-DCR) را پیشنهاد و ارزیابی می کنیم تا راه حلی برای کاربردهای VANET طراحی شود. GO-DCR متکی به حامل های نقاط مبدا و مقصد (O–D) (به عنوان مثال، نقاط خروج و ورود) برای انتخاب آنهایی که برای حفظ محتوای داخل RoI موثر است. لازم به ذکر است که اطلاعات O–D از سیستم های ناوبری بدست آمده که انتظار می رود شامل بسیاری از حامل ها در آینده نزدیک خواهد شد. ایده اصلی این است که محتوای موقعیت جغرافیایی می تواند بطور موثر با استفاده از تکرار اطلاعات و الگوریتم های کم هزینه، در مقابل راه حل های موجود ثبت شده بدست می آید. به منظور ارزیابی پیشنهاد خود، دو راه حل موجود که فشار و آهنگ و معطل نامیده می شوند بوسیله اجرای شبیه سزی جامع و اندازه گیری دسترسی محتوا و هزینه های تحویل، مورد مقایسه قرار می گیرد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
باکس دانلود
شناسه:
۳۴۷۴
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۲ ، نتایج به دست آمده ، ترجمه مقاله ، توضیح مختصر برای فایل TCL و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله مرجع آماده دانلود است
قیمت:
۱۹۷,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است