مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

فایل های شبیه سازی شده در NS۳ و مقاله پایه دارد

رایگان

مطالب مرتبط

شبیه سازی تحرک در بزرگراه و شبکه ادهاک بین خودرویی (VANET) با NS3

تصویر highway-mobility-vanet-ns3_7031_1 شبیه سازی تحرک در بزرگراه و شبکه ادهاک بین خودرویی (VANET) با NS3

شبیه سازی تحرک در بزرگراه و شبکه VANET با NS3

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی تحرک در بزرگراه و شبکه ادهاک بین خودرویی (VANET) با نرم افزار NS3 را آماده کرده ایم که براساس مقاله Highway Mobility and Vehicular Ad-Hoc Networks in NS-3 انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از چکیده مقاله ارائه شده و لینک دانلود رایگان پروژه قرار داده شده است.

شبیه سازی شبکه های بین خودرویی

مطالعه شبکه های ادهاک وسیله نقلیه (VANETs) به ابزار های شبیه سازی کارآمد و دقیقی نیاز دارد. از آنجایی که تحرک خودرو ها و رفتار رانندگان می تواند تحت تاثیر پیام های شبکه قرار بگیرد، این ابزار های شبیه ساز باید شامل یک مدل حرکت خودرو ادغام شده با یک شبیه ساز شبکه با کیفیت باشند.

معرفی پروژه

در این پروژه یک مدل شناخته شده تحرک خودرو در نرم افزار NS3 که نسل بعدی شبیه ساز شبکه NS2 می باشد، انجام شده است. تحرک خودرو و ارتباطات شبکه از طریق رویداد های یکپارچه سازی می شوند. کنترل کننده های رویداد ایجاد شده توسط کاربر می توانند هر بار که یک پیام شبکه دریافت می شود و هر بار که حرکت خودرو توسط مدل به روز رسانی می شود، پیام های شبکه را ارسال کنند یا نوع تحرک خودرو را تغییر دهند. برای کمک به ایجاد شبیه سازی، ما یک مدل بزرگراه مستقیم را پیاده‌ سازی کرده ایم که تحرک خودرو را مدیریت می کند، در حالی که امکان سفارشی سازی های مختلف کاربر را فراهم می کند. ما نشان می دهیم که نتایج اجرای مدل تحرک ما با مدل نویسنده مطابقت دارد و مثالی از استفاده از پیاده سازی ما در NS3 ارائه می شود.

تصویر highway-mobility-vanet-ns3_7031_2 شبیه سازی تحرک در بزرگراه و شبکه ادهاک بین خودرویی (VANET) با NS3

شکل نمودار کلاس از اجزای اصلی در طراحی ما

 

تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
باکس دانلود
شناسه:
۷۰۳۱
توضیحات:
فایل های شبیه سازی شده در NS۳ و مقاله پایه دارد
قیمت:
رایگان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است