مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

کدها کامنت گذاری شده است

۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی اندازه گيری گسترده در شبکه حسگر بي سيم بدن WBAN با متلب

تصویر simulation-of-wide-measurements-in-wban-with-matlab_1748_1 شبیه سازی اندازه گيری گسترده در شبکه حسگر بي سيم بدن WBAN با متلب

اندازه گيری گسترده در شبکه حسگر بی سیم بدن با MATLAB

در این بخش شبیه سازی اندازه گيری گسترده در شبکه حسگر بی سیم بدن یا WBAN با نرم افزار MATLAB که یک پروژه کاربردی برای شبکه های WBAN می باشد را به همراه فیلم نحوه اجرا و تصاویری از خروجی شبیه سازی را قرار داده ایم.

شبکه های WBAN

شبکه های حسگر سطح بدن یا Body Area Networks BANs جهت نظارت متحرک بر روی بدن انسان به خصوص بیماران کاربردهای زیست پزشکی فناوری های را تهیه می کند که تشکیل شده از دستگاه های حسگر سطح بدن می باشد. سیستم BAN از چندین حسگر جهت خواندن و جمع آوری اطلاعات مفید استفاده می کند هر یک از واحدهای حسگر سیستم BAN مجهز به حسگرهای حرکت، واحدهای پردازش و اجزای حافظه بی سیم هستند برای اینکه سیستم پوشیدنی موفقیت آمیز باشد باید راحت بوده و هیچ محدودیتی برای حرکت ایجاد نکند.

هدف از توسعه شبکه  BAN

هدف اصلی توسعه BAN این است که امکان پوشش و راحتی استفاده از آن را بهبود دهیم این ایده عواقبی را به دنبال دارد اولاً واحدهای حسگر را مجبور می کند از باتری تغذیه شوند و برق خود را از باتری تهیه کند و استفاده از این منبع جلوی حرکت را می گیرد و قابل قبول نیست دوماً نگرانی به قابلیت پوشیدن باعث می شود طرح ارتباطات سیمی رد شود چون مجموعه ای سیم روی بدن طبیعی نیست و امکان دارد بعضی حرکات انسان را محدود کند.

کم شدن ضریب واحدهای حسگر برای قابلیت پوشیدن خیلی مهم است و این کار را می توان با کم کردن اندازه اجزای واحد حسگر مانند پردازنده، حافظه، حسگرها و باتری انجام داد در صورتی که تکنولوژی جهش وسیعی برای کم شدن اندازه ریزپردازنده ها، حسگرها و حافظه ها دارد اما تاکنون پیشترفت در عرصه کاهش اندازه گیری باتری خیلی موفق نبوده است. بنابراین نتیجه می گیریم اندازه باتری بر ضریب شکل واحدهای حسگر قابل پوشش غلبه دارد و کارایی زیاد باتری منجر به این می شود به تکنیک های بهینه سازی و الگوریتم های پردازش سبک وزن با کارایی بالا احتیاج پیدا کنیم با این حال پردازش قابلیت اعتماد و حساسیت کافی را در استخراج پارامترهای  حسگر نشان می دهد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
باکس دانلود
شناسه:
۱۷۴۸
توضیحات:
کدها کامنت گذاری شده است
قیمت:
۱۲۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۱ مورد)
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    hoseini شنبه , 18 خرداد

    سلام میشه یه توضیح کلی بدین این شبیه سازی چطور عمل میکنه برای ارایه در کلاس و دانشگاه میخوام