مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است

۱۵۳,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

شبیه سازی ارتباطات بی سیم با نظریه بازی ها (Game Theory) در نرم افزار متلب

  • پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • بازدید ۳۱۳ نفر

تصویر simulation-wireless-communication-game-theory-matlab_6406 شبیه سازی ارتباطات بی سیم با نظریه بازی ها (Game Theory) در نرم افزار متلب

شبیه سازی ارتباطات بی سیم با نظریه بازی ها در MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی ارتباطات بی سیم با نظریه بازی ها (Game Theory) در نرم افزار MATLAB به همراه کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم که براساس مقاله Understanding Game Theory via Wireless Power Control انجام شده است. در ادامه توضیحاتی از معرفی پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

معرفی پروژه

برای معرفی پروژه مثالی را که از سناریوی ارتباطات بی سیم بسیار رایج گرفته شده در نظر می گیریم که در شکل بالا نشان داده شده است. در این سناریو دو فرستنده در تلاش برای رسیدن به گیرنده خود با یکدیگر مداخله می کنند. این طرح ساده سناریو های بسیاری را در بر می گیرد. می توان از آن برای مدل سازی یک سیستم چند سلولی با گره های قرمز و آبی متعلق به دو سلول مختلف استفاده کرد. در این سناریو یک شبکه ناهمگن داریم که گره های قرمز و آبی به یک سلول ماکرو و یک سلول کوچک تعلق دارند. همچنین یک سیستم رادیویی شناختی داریم که در آن گره های قرمز و آبی کاربران اصلی و کاربران ثانویه هستند. همینطور یک سیستم ارتباط دستگاه به دستگاه (D2D) داریم که گیرنده ها نیز گره های شبکه می باشند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
باکس دانلود
شناسه:
۶۴۰۶
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری کدها و فیلم نحوه اجرا دارد - مقاله پایه آماده دانلود است
قیمت:
۱۵۳,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است