مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب ، کامنت گذاری خط به خط کدها و فیلم آموزشی نیم ساعته برای توضیح کدها و نتایج شبیه سازی دارد

۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

خوشه بندی هوشمند و تعادل مصرف انرژی در شبکه 5G مبتنی بر اینترنت اشیا (IOT) با متلب

  • شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • بازدید ۴۷۱ نفر

تصویر smart-beem-5g-iot-matlab_6336 خوشه بندی هوشمند و تعادل مصرف انرژی در شبکه 5G مبتنی بر اینترنت اشیا (IOT) با متلب

خوشه بندی هوشمند و تعادل مصرف انرژی در شبکه 5G مبتنی بر IOT با MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی الگوریتم خوشه بندی چند منظوره هوشمند و تعادل مصرف انرژی (Smart-BEEM) در شبکه نسل پنجم تلفن همراه (5G) مبتنی بر اینترنت اشیا (IOT) با نرم افزار MATLAB به همراه فیلم آموزشی فارسی و کامنت گذاری کدها آماده کرده ایم که بر اساس مقاله معتبر و ISI با عنوان A Smart and Balanced Energy-Efficient Multihop Clustering Algorithm (Smart-BEEM) for MIMO IoT Systems in Future Networks انجام شده است.

شبکه های حسگر بیی سیم (WSN)

شبکه های حسگر بیی سیم (WSN) معمولا از هزاران سنسور که با منابع محدود انرژی کار می کنند، تشکیل شده اند. روش های خوشه بندی برای افزایش طول عمر شبکه ارائه می شود که نوید محاسبات سبز را می دهد. با این حال، بیشتر کارهای موجود در هنگام ارزیابی طول عمر یک شبکه، پوشش شبکه را در نظر نمی گیرند. ما معتقدیم که متعادل کردن مصرف انرژی در هر واحد به جای هر حسگر می تواند مصرف انرژی متعادل تری را در سرتاسر شبکه فراهم کند.

فناوری اینترنت اشیا (IOT)

به دنبال شبکه های WSN ، فناوری اینترنت اشیا (Internet of Things – IoT) با تنوع بالاتر از نظر توانایی های ارتباطی و سناریوهای کاربر، از طیف وسیعی از برنامه های دنیای واقعی پشتیبانی می کند. دستگاه های اینترنت IOT که با رابط های ارتباطی چندگانه تعبیه شده، معمولا به عنوان سیستم های چند ورودی چند خروجی (MIMO) در شبکه های نسل پنجم تلفن همراه (5G) به صورت چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه هایی که روی آن دستگاه ها اجرا می شوند می توانند انواع مختلفی از داده ها را تولید کنند. هر رابط دارای ویژگی های خاص خود است که ممکن است در برخی از سناریوهای خاص کاربر ترجیح داده شده و سودمند باشد.

معرفی مقاله

در این مقاله ما یک الگوریتم خوشه بندی هوشمند (Smart-BEEM) را برای دستیابی به انرژی کارآمد و ارتباطات با کیفیت تجربه کاربری (QoE) در شبکه اینترنت اشیا و نسل پنجم تلفن همراه (IOT-5G) مبتنی بر خوشه ارائه می دهیم. این یک رفتار کاربر و یک رویکرد آگاهانه است که هدف آن تسهیل دستگاه های اینترنت اشیا برای انتخاب رابط های ارتباطی مناسب و همچنین انتخاب بهینه ترین سرخوشه ها برای انتقال داده می باشد. نتایج شبیه سازی با نرم افزار MATLAB نشان می دهد که الگوریتم Smart-BEEM می تواند عملکرد روش های BEE و BEEM را برای طول عمر حساس به پوشش شبکه را بیشتر بهبود بخشد.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
باکس دانلود
شناسه:
۶۳۳۶
توضیحات:
m فایل متلب ، کامنت گذاری خط به خط کدها و فیلم آموزشی نیم ساعته برای توضیح کدها و نتایج شبیه سازی دارد
قیمت:
۲۴۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است