مشخصات

زبان

بانک اطلاعاتی

فایل ها

توضیحات

m فایل متلب و فیلم آموزشی ۱۵ دقیقه ای از تنظیم شبیه سازی و توضیح خروجی ها

۴۸۰,۰۰۰ تـــــومان

مطالب مرتبط

مدیریت اعتماد در شبکه اجتماعی خودرویی (VSN) با اتوماتای یادگیر در متلب

تصویر trust-management-vsn-learning-automata-matlab_7473_1 مدیریت اعتماد در شبکه اجتماعی خودرویی (VSN) با اتوماتای یادگیر در متلب

مدیریت اعتماد در شبکه اجتماعی خودرویی (VSN) با MATLAB

در این بخش پروژه شبیه سازی مدیریت اعتماد در شبکه اجتماعی خودرویی (VSN) با اتوماتای یادگیر در نرم افزار MATLAB به همراه فیلم آموزشی کوتاه آماده کره ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی این شبکه و پروژه ارائه شده و فیلم و تصاویر خروجی پروژه در محیط متلب قرار داده شده است.

شبکه اجتماعی وسایل نقلیه (VSN)

امروزه با افزایش تعداد وسایل نقلیه، شبکه های اجتماعی وسایل نقلیه (Vehicular Social Networking – VSNs) توجه زیادی را در محافل دانشگاهی و صنعتی به خود جلب كرده است. این شبکه ها اولین بار در سال 2008 مطرح شد تا رانندگان و مسافران بتوانند در جاده ها برای یکدیگر پیام صوتی ارسال كنند. شبکه های VSN از تلفیق شبکه های موردی وسایل نقلیه (VANET) و شبکه های اجتماعی (OSN) شکل می گیرد. ویژگی های ارتباطی در شبکه VSN مانند شبکه ونت است، از قبیل ارتباطات وسایل نقلیه با وسایل نقلیه دیگر (ارتباطات V2V) و یا ارتباطات وسایل نقلیه با زیر ساخت كنار جاده ای (ارتباطات V2I). اگرچه این ارتباطات تحت تاثیر عوامل انسانی نیز قرار گرفته و چالش ها، مزایا و ارتباطات جدیدی را به وجود آورده است. این ارتباطات شامل ارتباطات وسایل نقلیه با انسان (V2I) و انسان با انسان (H2H) می باشد. این چارچوب ارتباطی جدید سبب شده است كه كاربرانی كه از آن استفاده می كنند بتوانند با جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات، علایق و موقعیت مکانی در شبکه های اجتماعی و بهره مندی از اطلاعات وسایل نقلیه كه به وسیله حسگر ها، دوربین ها، GPS ها و تجهیزات كنار جاده ای حاصل می گردد سرویس های به مراتب كامل تری نسبت به قبل دریافت نمایند.

مدیریت اعتماد در شبکه VSN

موضوع مدیریت اعتماد از چالش های بسیار مهم در این تکنولوژی نو ظهور است كه نیاز است مورد توجه قرار گیرد تا این اطمینان را به كاربران بدهد. اطلاعاتی كه در VSNs به اشتراک گذاشته می شود اطلاعاتی موثقی می باشد. برنامه ها و كاربرانی كه از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در شبکه استفاده می كنند باید بتوانند اطلاعات مذكور را ارزیابی كرده و داده های درست را از نادرست تفکیک كنند و از صحت اطلاعاتی كه در اختیار آنها قرار داده می شود مطمئن شوند تا سرویس هایی با كیفیت بهتر و دقیق تری ارائه دهند. برای حل چالش مطرح شده راه حل های مختلفی ارائه شده است. اگر چه همه آنها نیازمند یک لایه مركزی یا استفاده از سایر گره ها برای مدیریت اعتماد هستند اما خلاء یک سیستم مستقل و توزیع شده در همه آنها دیده می شود. در این پروژه سعی شده است با بهره گیری از اتوماتای یادگیر (Learning automaton) و آتاماتای یادگیر توزیع شده یک سیستم هوشمند توزیع شده ایجاد شود كه بدون نیاز به زیر ساخت، خود به تنهایی یا به كمک دیگر گره ها بتواند با ارزیابی تصمیمات موجود و بازخورد كه با اجرای آنها از محیط دریافت می شود تصمیم مناسب را انتخاب كند.

 


تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5
تصویر 6
تصویر 7
تصویر 8
تصویر 9
تصویر 10
تصویر 11
تصویر 12
تصویر 13
تصویر 14
تصویر 15
تصویر 16
باکس دانلود
شناسه:
۷۴۷۳
توضیحات:
m فایل متلب و فیلم آموزشی ۱۵ دقیقه ای از تنظیم شبیه سازی و توضیح خروجی ها
قیمت:
۴۸۰,۰۰۰ تـــــومان
ثبت نظر
ریفریش کنید!
نظرات کاربران (۰ مورد)

هیچ نظری ثبت نشده است