ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    Junior Member

شبیه سازی مقاله شبکه های بین خودرویی ونت

سلام. بنده دانشجویی ارشد کامپیوتر هستم یه مقاله در مورد شبکه های vanet دارم که باید شبیه سازی بشه و استادمون گفته که بعد از شبیه سازی با یکی از نرم افزار های شبیه ساز شبکه باید نمودار های بدست اومده رو برام بیارید. آیا این کار رو می تونید برام یه هفته ای تحویل بدین یا نه و برای سفارش شبیه سازی باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    14
    Member
    برای شبیه سازی شبکه های VANET اکثرا از نرم افزار NS2 استفاده میشه اما با توجه به جزئیات مقاله مورد نظر، میشه از نرم افزار های NS3 , OPNET , OMNET , MATLAB هم استفاده کرد که باید بررسی بشه که آیا مقاله شما در این شبیه ساز ها هم جواب میده یا نه. مدت زمان انجام شبیه سازی مقاله بستگی به سنارو و جزئیات آن داره که اول باید کامل مطالعه و بررسی بشه.

جهت هماهنگی برای انجام پروژه شبکه ونت و سایر شبکه ها ، از طریق راه های ارتباطی درج شده در بخش تماس با ما، اطلاعات پروژه رو ارسال کنید تا بررسی و شرایط انجام شبیه سازی در کمترین زمان ممکن خدمت شما اعلام شود.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع