ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0

پروتکل چند جهشی در شبکه های بی سیم بدنی

سلام من دنبال نمونه پروژه شبیه سازی شده برای پروتکل چند جهشی در wban هم هستم به هر کدوم از شبیه ساز ها باشه مهم نیست فقط می خوام پروتکل چند جهشی توش استفاده شده باشه لطفا هر کی این پروژه داره اطلاع بده ممنون
    3
    Junior Member
    در مورد پروژه مرتبط با پروتکل چند جهشی در شبکه WBAN شبیه سازی مقاله SIMPLE: Stable Increased-throughput Multi-hop Protocol for Link Efficiency in Wireless Body Area Networks رو سراغ دارم که با نرم افزار متلب انجام شده و در آدرس زیر قرار گفته که خروجی و فیلم هم داره که می تونید بررسی کنید و خود مقاله رو هم اگه خواستید مطالعه کنید در ادامه صفحه همون آدرس می تونید رایگان دانلود کنید.

0
    ممنون از شما دوست عزیز من این شبیه سازی رو تهیه کردم خیلی برام کمک کرد تقریبا الان خودم می تونم پروتکل چند جهشی رو در wban شبیه سازی کنم در کل خوب بود.
    0
    شبیه سازی پروتکل چند جهشی رو با نرم افزار NS3 هم توی سایت دارن یا نه اگه با نرم افزار NS2 هم باشه مشکلی نیست.
    14
    Member
    در آرشیو پروژه ها چندین مورد شبیه سازی مرتبط با پروتکل چند جهشی (Multi-Hop) در نرم افزار NS2 داریم که به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کلمات کلیدی این موضوع